Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Вчені з’ясували, як Facebook та Instagram впливають на добробут дітей

Неділя, 9 Квітень, 2017 - 22:48

Британські вчені з Університету Шефілду підтвердили: чим більше часу діти проводять в соціальних мережах, тим нещаснішими вони почувают себе майже у всіх аспектах життя.

Відповідно до дослідження, підготованого для інституту The IZA Institute of Labor Economics, перебування в соціальних мережах протягом всього однієї години знижує на 14% вірогідність того, що діти будуть повністю задоволені життям. Навіть проживання з одним із батьків впливає на благополуччя дитини в три рази менше.

Діти, які більше часу проводять в Facebook і Instagram, почувають себе менш щасливими в тому, що стосується їхньої успішності, зовнішності та сім'ї. При цьому діти, які активно користуються соціальними мережами, в більшій мірі задоволені стосунками із друзями. Крім того, користування соцмережами сильніше впливає на добробут дівчаток, ніж хлопчиків, з'ясували дослідники.

Задля проведення дослідження співробітник Університету Шефілду Філіп Пауелл і його колеги відібрали чотири тисячі дітей у віці від 10 до 15 років і попросили їх оцінити за семибальною шкалою, наскільки вони задоволені різними сферами свого життя.