Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

В українській Вікіпедії стартував конкурс статей про НАТО

Понеділок, 4 Серпень, 2014 - 10:15

Сьогодні, 4 серпня в українській Вікіпедії стартував конкурс «Пишемо про НАТО», який триватиме до 14 вересня і присвячений написанню нових статей про Північноатлантичний альянс. Про це інформує прес-служба ГО «Вікімедіа Україна».

«На фоні російської військової інтервенції й окупації Автономної Республіки Крим та сприяння з боку Російської Федерації незаконним військовим формуванням на сході України зростає, як засвідчують соціологічні дослідження, підтримка ідеї щодо приєднання України до НАТО, як системи колективної безпеки: якщо в липні 2012 року 70% українців, за даними соціологічної групи «Рейтинг», виступали проти вступу України до Альянсу, то у липні 2014-го кількість противників євроатлантичної інтеграції впала вдвічі – до 35%, а число прихильників вступу до НАТО зросло до 44%», – йдеться у повідомленні.

У конкурсі може взяти участь кожен охочий. Для участі у конкурсі необхідно зареєструватися в українській Вікіпедії, ознайомитись з умовами конкурсу та вимогами до статей у Вікіпедії. Також потрібно зареєструватись на сторінці конкурсу у спеціальній формі. Також для учасників конкурсу навели приблизний перелік статей, які можуть бути створені під час конкурсу. Однак можна  пропонувати свої теми. Статті можуть мати різноманітну тематику щодо НАТО, але вони мають ґрунтуватися на авторитетних джерелах, уникати плагіату та дотримуватись нейтральної точки зору.

Переможці конкурсу визначаються за сукупним обсягом та якістю статей, що його оцінює журі, яке складається з досвідчених вікіпедистів. Двоє учасників конкурсу, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають можливість поїхати до Брюсселю та відвідати штаб-квартиру НАТО.