Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Львові виступлять музиканти з віденського ансамблю «Merlin Ensemble»

Понеділок, 8 Грудень, 2014 - 13:53

11 грудня у Львівській філармонії виступлять учасники віденського ансамблю «Merlin Ensemble». Про це повідомляють організатори.

«Музиканти представлять програму, яка поєднує в собі музику бароко, романтизму, а також нашого часу, адже на концерті відбудеться світова прем'єра твору композитора Тілля Александра Кербера, написаного спеціально для концерту у Львові», – зазначають у філармонії.

Учасники ансамблю виступатимуть разом з Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова». Розпочнуть свій виступ музиканти однією з перлин скрипкової музики – «Концертом для двох скрипок з оркестром» Йоганна Себастьяна Баха.

У межах програми прозвучать два твори Фелікса Мендельсона.

«Як і свого часу Моцарта, Мендельсона вважали вундеркіндом – і це було цілком обґрунтовано, як зможуть пересвідчитися слухачі. Адже обидва твори, які прозвучать, Мендельсон написав між 1821 та 1823 рр., тобто між 12 і 14 роками свого життя. Слухаючи цю музику, справді складно повірити, що її написала 14-річна дитина. «Концерт для скрипки і струнних ре мінор» та особливо «Концерт для скрипки, фортепіано і струнних» у тій же тональності свідчать про вже сформований композиторський талант і високий рівень майстерності Мендельсона в такому юному віці», – розповіли організатори.

Концерт розпочнеться о 19:00.