Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Останні новини про життя

При Мінздоров’ї відновила роботу громадська рада по співпраці з церквами

Середа, 1 Жовтень, 2014 - 11:00

Громадська рада при Міністерстві охорони здоров’я України по співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій відновила свою діяльність.

Про це інформує «Інститут релігійної свободи».

Представники Церков зібралися 29 вересня 2014 року у приміщенні МОЗ на перше засідання Громадської ради після двох років перерви у своїй роботі, обумовленої позицією попереднього керівництва Міністерства.

Радник Міністра Леся Брацюнь представила бачення МОЗ щодо взаємодії з Церквами і релігійними організаціями у справі оздоровлення українського суспільства.

Після цього академік Юрій Кундієв, який до цього часу очолював Громадську раду окреслив проблемні питання на найближчу перспективу. «У теперішній час дуже важлива роль психофізичної реабілітації постраждалих на Майдані та під час військових дій АТО», – зауважив Кундієв.

Новим головою Громадської ради обрано священика УГКЦ Андрія Нагірняка. Його заступниками стали протоєрей УПЦ Геннадій Батенко та виконавчий директор ІРС Максим Васін. Також Громадська рада сформувала власний секретаріат і вирішила зосередити роботу у профільних робочих групах для більш ефективної та системної взаємодії з Міністерством.

Найпершим питанням для опрацювання визначено проблематику медико-психологічної реабілітації людей, постраждалих у наслідок бойових дій та вимушених переселенців. Крім цього, учасники засідання підтримали пропозицію голови НЕК з питань захисту суспільної моралі професора Василя Костицького, щодо необхідності розробки морально-етичних та медико-психологічних засад протидії антиукраїнській інформаційній війні.