Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

В окупованому Криму молилися за душі померлих під час Голодомору людей

Понеділок, 24 Листопад, 2014 - 06:21

У Сімферополі у кафедральному храмі святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги Української православної церкви Київського патріархату в неділю відбувся молебень пам’яті жертв Голодомору 1932–33 років.

У панахиді, яку провів настоятель храму отець Максим, узяли участь близько сотні людей, повідомляє кореспондент «Крим.Реалії».

«Учасники молебню розповідали журналістам, що в кожній із їхніх родин помирали рідні, і вони прийшли на сюди, щоб вшанувати їхню пам’ять і поставити свічки за їхні душі», – йдеться у повідомленні.

Представники Кримської єпархії УПЦ Київського патріархату зазначили, що хоча безпосередньо на Кримському півострові, який у 1932–1933 роках іще входив до складу РРФСР, голоду не було, на його території померли тисячі українців, які тікали від голоду з материкової України.

Водночас офіційні заходи на вшанування жертв голодоморів на території окупованого й анексованого Росією Кримського півострова не проводили.

Нагадаємо: пам’ять жертв Голодомору 1932–33 років в Україні вшановують 22 листопада. Жалобні заходи пам’яті жертв Голодомору проходять в Україні та багатьох країнах світу також і в неділю, 23 листопада.