Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Міноборони щодня відправляє в зону АТО 10 авто з бронежилетами, харчами і паливом

Понеділок, 4 Серпень, 2014 - 07:45

На Харківщині у посиленому режимі продовжують фахівці Об’єднаного центру забезпечення Тилу Збройних Сил України. Саме на нього покладено основні завдання щодо матеріально-технічного забезпечення сил АТО. Щодня на Донеччину відправляється до 10 автомобілів з тиловим майном.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Щодня ми направляємо на Донеччину до 10 автомобілів з тиловим майном, серед якого: бронежилети, польові кухні, камуфляжі, харчі, паливо для бронетехніки тощо. Іноді, доставка цього життєво необхідного вантажу супроводжується із небезпекою для моїх підлеглих. Тому декілька військовослужбовців центру із пораненнями перебували у військово-лікувальних закладах», – розповів командир центру підполковник Юрій Середа.

За словами командування цієї військової частини, з моменту початку АТО з Харкова до армійських підрозділів було доставлено понад 9 тисяч тонн тилового майна.

«З квітня і до цього часу ми організували доставку на схід держави понад 5,5 тисяч бронежилетів. Своєчасно отримали захисники Вітчизни й близько 250 тисяч сухих пайків та разових раціонів. Також ми забезпечили наших воїнів 4,5 тисячами спальних мішків і понад 200 тисячами літрів води», – уточнив підполковник.

Теги: АТО