Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Медики назвали несподіваний побічний ефект антибіотиків

Неділя, 26 Березень, 2017 - 22:27

Анотація до будь-якого антибіотика зазвичай включає значний список побічних ефектів, починаючи від галюцинацій і закінчуючи алергічними реакціями. Але практично в жодній інструкції по застосуванню ви не знайдете згадки про те, що антибіотики можуть привести до ожиріння.

Про це повідомляє портал neboley.com.ua

Згідно зі статтею, опублікованою в журналі New Scientist, зловживання антибактеріальними препаратами може стати серйозним поштовхом до ожиріння. Це може бути пов'язано з тим, що антибіотики скорочують кількість корисної мікрофлори в кишечнику. Відомо, що мікрофлора захищає нас від інфекцій і раку, але, виявляється, вона також попереджає розвиток ожиріння.

Деякі дослідження на мишах показали, що застосування антибіотиків змушує їх набирати вагу. Це не дивно, якщо взяти до уваги, що антибіотики часто використовуються для прискорення росту і відгодівлі тварин, що плануються на забій.

Дослідники з Університету Нью-Йорка давали мишам антибіотики, подібні до тих, які отримують діти (короткими курсами). У порівнянні з контрольною групою, такі тварини мали більш низькі рівні Т-лімфоцитів, які відповідають за імунну відповідь. Адже ожиріння також пов'язано з низьким рівнем Т-лімфоцитів.

В іншому дослідженні, опублікованому в International Journal of Obesity, датські вчені відстежували стан здоров'я 28.000 немовлят. Вони виявили, що діти, які приймали антибіотики протягом шести місяців після народження, були більш схильні до повноти протягом наступних 7 років, незалежно від