Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Львівські активісти дали обласним «даішникам» 2 дні, щоб прибрати огорожу під управлінням

Понеділок, 4 Серпень, 2014 - 14:47

До середи, 6 серпня, т.в.о. начальника ДАІ у Львівській області Олександр Хутняк повинен написати рапорт на звільнення, а огорожа навколо будівлі управління має бути демонтована.

Такі вимоги сьогодні поставили активісти, які пікетували управління ДАІ у Львівській області, передає кореспондент «Вголосу».

Пікетувальники наголосили, що 48 годинний термін, який вони дали Олександру Хутняку для того, аби він пішов із посади керівника ДАІ Львівщини,

 вже давно закінчився, тому активісти опломбують робочий кабінет тимчасово виконуючого обов’язки начальника обласної ДАІ до того часу, коли на вказану посаду призначать «достойного, високопрофесійного і патріотичного службовця».

Крім того, учасники акції звернулися до заступника Олександра Хутнянка із вимогою демонтувати огорожу навколо управління ДАІ, щоб «люди могли вільно приходити туди і розповідати про свої проблеми».

Заступник пояснив, що управління – режимний об’єкт, де зберігається зброя, і є вимоги до охорони такого об’єкту. Він пообіцяв з’ясувати це питання.

Водночас активісти наголосили: якщо їхні вимоги не будуть виконані, вдаватимуться до радикальних дій. Як доказ своїх слів, залишили під парканом кілька шин.

Однак відразу після того, як активісти відійшли від управління, прибиральниця повикидала шини на дорогу. Вона сказала, що після останньої акції із шинами під ДАІ «тиждень не могла ноги відмити».

«Коли йдуть на акції, нехай розум включать. Вони тут мітингують, а мені прибирати. Може хай ще і мене люструють», – сказала жінка.

Як писав «Вголос», у Львові активісти опломбували кабінет керівника обласної ДАІ з вимогою відставки.