Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Львівщині засудили лікарів, які заробляли на призначенні групи інвалідності пацієнтам

Понеділок, 24 Листопад, 2014 - 10:46

Сокальський районний суд виніс вирок у кримінальному провадженні проти учасників організованої злочинної групи, до складу якої входили службові особи Львівського обласного центру медико-соціальної експертизи та Червоноградської центральної міської лікарні.

Як інформує відділ зв’язків з громадськістю головного управління МВС України у Львівській області, зловживаючи службовим становищем, медики за гроші сприяли у визначенні комісією МСЕК групи інвалідності та визначали процент непрацездатності у хворих на профпатологічні захворювання.

Суми неправомірної вигоди, які службові особи медичних закладів вимагали та отримували в мешканців Львівської області, зокрема в колишніх та теперішніх працівників ДП «Львіввугілля», коливалися від 500 до 2000 доларів США. Під час досудового розслідування правоохоронці довели причетність учасників злочинної групи до п’ятнадцяти фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди у великих розмірах. Загальна сума коштів, що їх отримали злочинці, становить понад 250 тисяч гривень.

Усім чотирьом підсудним суддя призначив покарання у вигляді п’яти років ув'язнення з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов`язків строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України (звільнення від відбування покарання з випробуванням) усіх підсудних було звільнено від відбування основного покарання з випробуванням та іспитовими термінами один та три роки.