Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Львівщині працівники ДСО затримали викрадену з трубопроводу «Дружба» нафту

Понеділок, 24 Листопад, 2014 - 10:37

Наряд Бродівського міжрайонного відділу УДСО Львівщини, що охороняє магістральний нафтопровід «Дружба», ПАТ «Укртранснафта» на території Здолбунівського району Рівненщини затримав два автомобілі з нафтопродуктами та господарським інвентарем.

Пізніше працівники міліції охорони виявили врізку в нафтопровід, інформує управління Держслужби охорони при головному управлінні МВС України у Львівській області.

Зокрема, наряд Бродівського міжрайонного відділу УДСО Львівщини, слідуючи за маршрутом охорони магістрального нафтопроводу «Дружба», зупинив два підозрілі автомобілі, «МАН» та «Рено Трафік». В одному з авто були нафтопродукти, а в іншому – господарський інвентар. Особи, що перебували в транспортних засобах, поводилися підозріло та помітно нервувалися.

На місце було викликано службу безпеки ПАТ «Укртранснафта» та слідчо-оперативну групу Здолбунівського райвідділу міліції Рівненської області. Коли вони приїхали, наряд ДСО почав обстежувати прилеглу територію, де було виявлено приварений кран до труби та шланг діаметром 40 мм. Витоку нафтопродуктів не зафіксовано.

Цю подію зареєстровано в журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Здолбунівського райвідділу міліції Рівненської області.