Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Донеччині міліція змінює методи роботи з підлітками

Неділя, 5 Квітень, 2015 - 12:28

Начальник головного управління МВС України в Донецькій області Вячеслав Аброськін орієнтував підрозділи кримінальної міліції у справах дітей регіону на зміну форм та методів профілактичної роботи з неповнолітніми.

Про це повідомляє прес-служба ГУМВС України в Донецькій області.

«Формат профілактичних заходів повинен оновлюватись разом із змінами, які відбуваються у суспільстві. Участь міліції у вихованні дітей має стати відчутною, а попередження кримінальних проявів серед неповнолітніх – дієвим. Підрозділам КМСД треба працювати на перспективу й неспинно підвищувати рівень правосвідомості молоді, адже саме ці діти будуватимуть наше нове правове суспільство», - відмітив генерал-майор міліції В’ячеслав Аброськін.

Оновлення форм та методів профілактичної роботи обіцяє бути кардинальним. Вже в середині квітня відділ КМСД ГУМВС області презентує принципово новий захід, в якому візьмуть участь школярі Маріуполя.

«З початку цього року обласним відділом КМСД був розроблений та проведений профілактичний захід «Заради спокою та миру». Ми отримали масу приємних відгуків від школярів Донеччини. На черзі ще один проект. Сподіваємось, він буде успішним й згодом охопить навчальні заклади усього регіону», – розповів т.в.о. начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Донецькій області Костянтин Ликов.

 

ЗА ТЕМОЮ