Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Як розслабитись після важкого робочого тижня

Субота, 26 Листопад, 2016 - 21:46

Кінець робочого тижня – радісний, але тяжкий період. Особливо для тих, хто працює понаднормово і немає можливості піти у відпустку найближчим часом.

До літа ще досить далеко, однак сили і настрій десь потрібно взяти, тож варто скористатися такими порадами для зняття стресу та відпочинку:

Скажіть роботі "до побачення"

Якщо ви постійно перебуваєте у стані емоційної напруги, а у голові пролітає багато думок про незавершені справи ? позбавтеся хвилювання негайно. Візьміть собі за правило: як тільки заходите додому, або ідете у кафе із друзями, на цей час роботи для вас не існує. Інакше розслабитися ви не зможете, а початок нового тижня після вихідних стане для вас тяжким випробовуванням.

Ніяких телефонів

Не варто читати стрічку новин, або занурюватися з головою у море коментарів на форумах та під яскравими фото нових чобітків подруги у соцмережі. Відкладіть телефон подалі, прийміть душ.

Зміна діяльності

Вигадайте собі цікаве заняття на вечір. Це може бути будь-що: серіал, книга, приготування вечері коханому, кросворди. Або взагалі ? забудьте про стереотипи і кардинально змініть свої плани ? замість лежати на дивані, сходіть на драйвовий концерт та навпаки: якщо ви любите шалені розваги, сходіть на спокійну виставу до театру.

Прогулянка

Свіже повітря ? найкращі ліки після тяжкого робочого тижня. Навіть півгодини вистачить для релаксу та спокою. Також, завдяки прогулянці розминаються затиснуті в умовах сидячого способу життя м'язи.