Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Кожен третій українець виїжджає за межі свого населеного пункту лише раз в рік, - опитування

Середа, 23 Листопад, 2016 - 20:45

35% опитаних компанією Research&Branding Group українців виїжджають за межі свого населеного пункту не частіше, ніж раз на рік.

Про це свідчать результати опитування, передають Українські Новини.

Ще 5% опитаних виїжджають за межі свого населеного пункту щодня, 13% - від одного до декількох разів на тиждень, 20% - від одного до декількох разів на місяць, а 17% - від одного до декількох разів на півріччя. Крім того, 14% опитаних ніколи не бували в інших областях країни.

Протягом останнього року на територію інших областей країни в'їжджало 42% тієї частини українців, які хоча б раз у житті залишали межі свого населеного пункту.

Зазначається, що нерівномірність частоти поїздок за межі свого населеного пункту в жителів України деякою мірою пов'язана з такими соціально-демографічними характеристиками, як стать, вік, тип населеного пункту і регіон проживання.

Відповідно до опитування, найбільш високий рівень мобільності зафіксовано в жителів сільської місцевості, на кожного з яких припадає в середньому 6,3 поїздки на місяць, що майже у 3 рази частіше, ніж це роблять жителі міст і майже в 5 разів частіше, ніж це роблять жителі обласних центрів.

У регіональному розрізі найвища частота поїздок за межі свого населеного пункту спостерігається серед жителів західної України (у середньому 5,9 разів на місяць), а найнижча - серед жителів півдня і сходу країни (у середньому по 1,9 разу на місяць), жителі центрального регіону роблять у середньому по 3 поїздки на місяць.

Опитування проводилося в період з 20 жовтня по 1 листопада. Усього було опитано 1 802 людей. Похибка вибірки становить 2,4% при рівні довірчої ймовірності 0,95.