Вибори до місцевих рад - Кандидати

Батьківщина (Львівська облрада списки)

До першої пятірки увійшли:

1. Ірина  Яворська

2. Ігор Кульчицький

3. Олег Канівець

4. Володимир  Проскура 

5. Ігор Дротяк

Батьківщина (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради:

Відродження (Львівська міськрада списки)

До першої п'ятірки списку потрапили:

1. Сенишин Андрій (голова профспілки Львівської залізниці)
2. Федак Ярослав (заступник начальника Львівської залізниці)
3. Руденко Геннадій (полковник, начальник спеціалізованої бригади Залізничних військ України)
4. Палій Ольга Іванівна (головний лікар клінічної лікарні Львівської залізниці)
5. Сороківський Стефан (настоятель церкви Святого Великомученика Георгія Победоносця УПЦ КП у Львові). 

Громадянська позиція (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Теодор Дяків (депутат ЛМР),

2. Анатолій Забарило (депутат ЛМР),

3. Олег Сорочкін (депутат ЛМР),

4. Олексій Білоус (депутат ЛМР),

5. Юрій Кардашевський (депутат ЛМР). 
 

Громадянська позиція (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Олег Мацех (голова обласної парторганізації),

2. Ігор Герич (екс-начальник Головного управління охорони здоров’я ОДА ),

3. Тарас Возняк (головний редактор часопису «Ї»),

4. Олександр Фільц (головний лікар обласної психіатричної лікарні.),

5. Олексій Скрипник (директор та співвласник ІТ-компанії «ЕЛЕКС»). 

Громадянська солідарність (Львівська облрада списки)

1. Савка Степан Ілліч (Директор ТВО радіомовлення Львівська облдержтелерадіокомпанія)
2. Климович Ярослав Іванович
3. Гураль Олег Костянтинович (Завідувач відділу ЛОДТРК)
4. (Євтушик Юрій Михайлович (юрист Тимчасово не працює)
5. Маєвська Марія Василівна (Головний спеціаліст сектору правового забезпечення апарату Львівської ОДА)
6. Буряк Ярослав Ярославович
 

Демократична партія України (Львівська облрада списки)

1. Чугаєвський Володимир Йосипович (Заступник Голови Демократичної партії України
2. Якимович Богдан Зіновійович (професор ЛНУ ім.І.Я Франка
3. Болеста Іван Михайлович (Професор, зав.кафедрою
радіоелектроніки ЛНУ ім.І.Я Франка)   

Європейська партія України (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1 Демчук Тарас – голова Львівської міської організації Європейської партії України, експерт з фінансово-економічних питань, генеральний директор ТзОВ «Капітал. Сервіс»,

2 Подляшецька Емілія Володимирівна – депутат Львівської обласної ради, заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації,

3 Палідович Назар Орестович – активіст Європейської партії, комерційний директор ТзОВ «Галицька здоба»,

4 Кунта Юліана Богданівна – підприємець, бухгалтер ТзОВ «Акон-транс»,

5 Рапіта Петро Михайлович – директор ТзОВ «Посхім», 

 

Європейська партія України (Львівська облрада списки)

До першої пятірки увійшли:

1. Лариса Федорів (Директор БФ «Парфенон»)
2. Тарас Керницький (Президент ТзОВ «Укренерго»)
3. Назар тимчасово не працює
4. Ігор Назаркевич (Заступник директора ТзОВ «НПБ" (Галицька паливна компанія)
5. Андрій Стефаник (Адвокат - фізична особа підприємець, ПП "Лекс - КА") 

Єдина родина (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради:

Єдиний центр (Львівська міськрада списки)

До першої п'ятірки списку потрапили:

 

1. Олександра Коваль (президент громадської організації „Форум видавців”),
2. Володимир Гарбуз ( заступник начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури ЛОДА),
3. Оксана Козинкевич ( голова наглядової ради „Підгорецький замок”),
4. Руслан Сидорович ( керуючий партнер адвокатського об”єднання „Адвокатська компанія Сидорович та партнери”),
5. Ігор Ожиївський – начальник управління з питань внутрішньої політики ЛОДА

 

Єдиний центр (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Анатолій Матіос – генерал-майор СБУ

2. Віктор Сенчук – директор Лопатинського спиртового заводу

3. Віктор Зузак – голова правління ВАТ „Радехівське АТП-146292

4. Орест Парубчак – голова об”єднання ЛМОГО „Львівська громада”

5. Володимир Цибулько – письменник, політичний оглядач
 

 

Єдність (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради:

За Україну (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Іван Рудницький (депутат Львівської облради),

2. Тетяна Крушельницька (депутат Львівської міськради),

3. Михайло Коропецький (заступник голови Спілки підприємців Львівщини),

4. Микола Гембар (заступник голови Сихівської районної адміністрації),

5. Зиновій Курило (комерційний директор театру імені Марії Заньковецької).

За Україну (Львівська облрада списки)

Список кандидатів до облради  

КПУ (Львівська облрада списки)

1. Ткаченко Юрій
2. Мальцев Олександр
3. Соколова Тамара
4. Нєкрасов Ігор
5. Олійник Богдан
 

КПУ (Львівська міськрада списки)

1. Стула Михайло Броніславович
2. Мазур Євген Серафимович
3. Рейдель Руслан Григорович
4. Дробот Еліна Віталіївна
5. Мосейченок Ігор Вікторович

КУН (Львівська міськрада списки)

1. Василь Шпіцер (член обласного проводу), 

2. Ігор Данилиха (голова секретаріату обласного проводу ),

3. Назар Бєлінський (член міського проводу),

4. Іван Василишин (депутат міськради ),

5. Роксолана Лемик (депутат міськради ). 
 

КУН (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Микола Пшевлоцький (голова ЛОО),

2. Тарас Федів (голова міської організації),

3. Володимир Кожан (керівник ТзОВ "Краківський ринок"),

4. Роман Дідусь (депутат облради, заступник голови «Львівгазвидобування»),

5. Софія Федина (автор і ведуча політично-аналітичної програми „Погляд з Високого замку” на Львівському телебаченні). 

Ліберальна партія України (Львівська облрада списки)

1. Нагородний Олександр Миколайович (Приватний підприємець)
2. Подгурський Вячеслав Іванович (голова ГО «Вілродимо містор)
3. Резекулов Андрій Миколайович (Генеральний директор ТОВ «Клієнт-ЗЕТ.Центр Україна»)
4. Голота Юрій Іванович (Пенсіонер)
 

Народна влада (Львівська облрада списки)

1. Зінько Михайло Зеновійович (Тимчасово не працює)

2. Бойко Микола Миколайович (Заступник голови спостережної ради ЗАТ «ІРОКС»)
3. Каретнікова Наталія Сергіївна (спеціаліст
ГО «Промінь надії»)
4. Слісенко Ігор Олександрович (інженер Промислової компанії «Інтерпромресурс»)

5. Ткачук Ярослав Вікторович (Директор ТзОВ «Кратер») 

Народна влада (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради:

Народна партія (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:
1. Богдан Іщук (радник голови Радехівської райради)
2. Анатолій Дейнека (керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства)
3. Сусанна Олексій-Синявська (директор ДПТНЗ «Червоненське вище професійне училище»)
4. Михайло Ільницький (директор ДП «Боринське лісове господарство»)
5.Анатолій Биць (голова правління ВАТ «Бродівський завод сухого знежиреного молока») 

Народна партія (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради:

Наша Україна (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки кандидатів увійшли:

1. Олексій Луців, (Голова міської організації НСНУ),
2. Василь Трач (депутат ЛМР, голова фракції НСНУ),
3. Сергій Бащук (депутат ЛМР)
4. Андрій Стецьків (депутат ЛМР),
5. Олег Денис (депутат ЛМР)

Наша Україна (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Мирослав Сеник (голова Львівської обласної ради),

2. Павло Хобзей (заступник директора обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ),

3. Тарас Вервега (віце-президент компанії «Софт Серв»,),

4. Валерій П’ятак (голова громадської організації «Інститут регіонального розвитку»),

5.Тарас Колтик (депутат облради, директор ТзОВ «ТІК ЛТД»)

Нова політика (Львівська облрада списки)

Список кандидатів до облради:

НРУ (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Василь Куйбіда (заступник голови НРУ),

2. Андрій Корнат (голова обласної організації НРУ),

3. Сергій Дзядик (голова ЛКО «Молодий Народний Рух»),

4. Святослав Шеремета (заступник ЛКО НРУ),

5. Олександр Ганущин (депутат ЛОР)

НРУ (Львівська міськрада списки)

1. Валерій Веремчук (голова Львівської міської організації, депутат ЛМР)
2. Лідія Бойчишин (старший науковий співробітник ЛНУ ім. Івана Франка)
3. Ігор Мартинюк (заступник директора Центру творчості дітей та юнацтва)
4. Степан Будз (депутат ЛМР)
5. Михайло Мураль (заступник голови міської організації)

 

Округ 1 (Львівська облрада мажоритарка)

(Галицький р-н; Франківський р-н, Сихівський р-н м. Львова)
 

Округ 2 (Львівська облрада мажоритарка)

Личаківський р-н; Шевченківський р-н, Залізничний р-н м. Львова

ОУН (Львівська міськрада списки)

1. Лев Ігор Іванович (майстер ЛКП «Львівелектротранс»)
2. Музика Іван Іванович (директор ПП «ЛВ Мода»)
3. Бешлей Богдан Іванович (електро-механік ЦТП ЛФ ВАТ «Укртелеком»)
4. Шуварик Галина Степанівна (швачка ФОП Жидик З.С.)
5. Іваницький Микола Анатолійович (диспетчер ЦТП ЛФ ВАТ «Укртелеком»)
6. Лев Ростислав Ігорович (студент НУ «Львівська політехніка»)
 

Партія (Львівська облрада списки)

1. Жовнір Зіновій Григорович (Помічник-консультант народного депутата України)
2. Бурий Іреней Володимирович (Заступник начальника лікарні з поліклінікою ГУ МВС України у Львівській області)
3. Корчук Галина Федотівна (Приватний підприємець)
4. Жовнір Олена Зіновіївна (Помічник судді Апеляційного суду м. Львова)
5. Петель Руслан Євгенович
 

Партія захисників Вітчизни (Львівська облрада списки)

До першої п'ятірки списку потрапили:

1. Павло Барнацький

2. Василь Пазиняк

3. Роман Мельник

4. Сергій Павличак

5. Степан Лепех

Партія Захисників Вітчизни (Львівська міськрада списки)

1. Магаляс Валерій Петрович
2. Оприсек Стефан Іванович
3. Нога Андріан Юрійович
4. Усачов Сергій Анатолійович
5. Семенюк Анатолій Іванович
 

Партія захисту пенсіонерів України (Львівська облрада списки)

1. Вячеслав Петросян (директор ТзОВ ””Олімпік”)
2. Зоряна Пігович (Керівник Клініка «Улюблений доктор»)
3. Микола Майкут (лікар Львівської міської клінічної лікарні  №8 )
 

Партія захисту прав людини (Львівська облрада списки)

1. Табачник Ігор Євгенович (ТзОВ Вікторія Д)
2. Муляр Ярослав Михайлович (Тимчасово не працює)
3. Павлій Ігор Степанович (Фізична особа, підприємець)
4. Веремійчик Анатолій Дмитрович (Пансіонат «Віктор»)
5. Галишин Андрій Васильович (Фізична особа, підприємець)
  

Партія Зелених України (Львівська облрада списки)

1. Чернецький Володимир Зіновійович (Національний експерт ООН з пром. розвитку)
2. Трач Володимир Михайлович (Нач. відділу АТ
”Єврогазбанк”)
3. Бабич Ігор Миколайович (Ген. директор Тов”АСАП Україна”)
4. Лезновський Володимир Васильович (Тимчасово не працює)
5. Бабич Павло Любомирович (економіст АТ ”Єврогазбанк”)
 

Партія Народної довіри (Львівська облрада списки)

1. Поплавська Наталія Дмитрівна ( Інспектор Приватбанку)
2. Леськів Стефанія Петрівна  (Пенсіонерка)
3. Маніловська Ганна Ярославівна (Завідувач кафедри фінансів ЛДУ  внутрішніх справ)
..
 

Партія регіонів (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки списку потрапили:
1.Павло Ткачук (начальник Академії Сухопутних військ генерал-лейтенант)
2. Ігор Дедишин (генеральний директор ФК «Карпати»)
3. Тадей Едер (директор Львівського театру опери та балету)
4.Ігор Гладиш (голова Львівської міської організації Партії регіонів)
5.Володимир Пасічник (завідувач кафедри «Інформаційні системи та мережі НУ «Львівська політехніка»). 

Партія регіонів (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Василь Горбаль (голова Львівської ОДА),

2. Михайло Козяр (ректор Львівського держуніверситету
безпеки життєдіяльності ),

3. Олександр Сендега (директор ГПУ «Львівгазвидобування»),

4. Богдан Піх (директор ДТГО «Львівська залізниця»),

5. Степан Юрчишин (спортивний директор ФК «Карпати») 

Політична партія "Правда" (Львівська облрада списки)

1. Ляхвацький Віталій Олександрович (Керівник ТОВ Агросахінвест 2002 РСП)
2. Яцишин Тарас Володимирович (Менджер з питань регіонального розвитку ТОВ «СНЕК ЕКСПОРТ»)   

Пора (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Петро Адамик (голова фракції ГП «Пора» у міськраді),

2. Артем Хмиз (депутат ЛМР),

3. Андрій Білоус (депутат ЛМР),

4. Андрій Мисик (депутат ЛМР),

5. Тарас Брунець (позаштатний радник міського
голови з економічних питань)

Пора (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Володимир Квурт (секретар міськради, голова ЛОО «Пора»),

2. Петро Соболь (депутат міськради),

3. Тарас Кучма (голова Дрогобицької районної організації),

4. Віктор Доскіч (депутат облради),

5. Олег Кристиняк (депутат облради ). 

ПППУ (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Ігор Кошель (голова ЛОО),

2. Володимир Бачинський (секретар Львівсько-Сокальської єпархії),

3. Оксана Сулятицька (приватний підприємець),

4. Андрій Скіб`як (екс-голова Закарпатської ДПА);

5. Юрій Кміть (перший заступник директора ДП «Науково-дослідна виробничо-технічна агенція «Стратегія регіонального розвитку» Мінрегіонбуду в області).

ПППУ (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради

ПРП (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради

Республіканська християнська партія (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Богдан Панкевич (голова міської організації, Почесний консул Королівства Нідерландів),

2. Олег Лаврик (Директор ТзОВ «Страховий брокер «Експерт»),

3. Остап Маланюк (генеральний директор компанії «Євроспецмаш-Нагель».),

4. Любов Давидович (керуюча справами ГО «Самопоміч».),

5. Тарас Чолій (голова «Західно-Українського центру історичних досліджень»).  

Свобода (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Юрій Михальчишин (радник голови партії з питань ідеології),

2. Іван Гринда (голова міської організації ),

3. Василь Павлюк (депутат ЛМР),

4. Олег Махніцький (депутат ЛМР),

5. Любомира Вовчок (голова Залізничної райорганізації)

Свобода (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Олег Тягнибок (Голова партії, депутат облради),

2. Ірина Фаріон (доцент НУ «Львівська політехніка», депутат облради),

3. Олег Панькевич (заступник голови партії, депутат облради),

4. Ірина Сех (голова обласної парторганізації, депутат облради),

5. Пилип Пилипенко (депутат облради, доктор юридичних наук) 

СДПУ(О) (Львівська міськрада списки)

1. Татарин Руслан Михайлович (Комерційний директор ТзОВ «СП Галтекс»)
2. Дідух Максим Володимирович (студент ЛНУ ім.І.Франка, юридичний факультет)
3. Гандяк Роман Юрійович (Керуючий групою відділень ПАТ «УкрСиббанк»)
4. Дева Ірина Борисівна (студентка ЛДУ внутрішніх справ МВС України)
5. Самарська Олена Ігорівна (тимчасово не працює)
 

Сильна Україна (Львівська міськрада списки)

У першій п’ятірці до міськради:

1. Орест Блащук,

2. Олег Рудницький,

3. Юрій Доскіч,

4. Андрій Кучковський

5. Богдан Кіт.

Справедливість (Львівська міськрада списки)

1. Хижняк Володимир Іванович (пенсіонер)
2. Мусаєв Максим Назірович (Механік ПП “Маркет – сервіс - плюс”)
3. Несторак Ігор Іванович (Електромеханік ЦТП ЛФ ВАТ “укртелеком”)
4 Кондор Наталія Юріївна (домогосподарка)
 

СПУ (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Сергій Гончарук (перший секретар обкому),

2. Петро-Василь Музика (перший секретар міськкому),

3. Руслан Станіщук, 

4.  Наталія Маліченко (другий секретар міськкому),

5. Сергій Косов (директор філіалу ПП «Медицина – фармакологія»)

СПУ (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Михайло Магеровський ( Голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану), 

2. Петро Басараба (заступник голови обласної організації),

3. Любов Філіпчак (пенсіонерка),

4. Тарас Ільчишин, приватний підприємець

5. Віра Музика.  приватний підприємець

УДАР (Львівська міськрада списки)

До першої п'ятірки списку потрапили:

1.Ярослав Гінка

2.Віктор Карпінець

3.Анатолій Карачковський

4.Юрій Мартинюк

5.Рустам Курбанов.

УДАР (Львівська облрада списки)

Список кандидатів до обласної ради:

Україна Соборна (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Володимир Гірняк (депутат ЛМР),

2. Юрій Кужелюк (депутат ЛМР),

3. Віра Лясковська (депутат ЛМР),

4. Юрій Путас (співвласник Галицького ринку)

5. Андрій Антонищак. (директор з роздрібної торгівлі ТМ "Галицьке курча" )

Україна Соборна (Львівська облрада списки)

Список кандидатів до облради: 

Українська Національна асамблея (Львівська міськрада списки)

1. Ільків Іван Йосипович (бригадир компанії ВЕЕМ металавтопром)
2. Кузик Роман Северинович (приватний підприємець)
3. Штанько Віктор Михайлович (доцент ЛНУ ім. І.Франка)
4. Труш Юрій Юрієвич (безробітний)
5. Ципік Андрій Володимирович (студент)
 

Українська партія (Львівська міськрада списки)

До першої п'ятірки списку увійшли:

1. Остап Стахів (голова Львівської міської організації Української партії)

2. Оксана Мачеус (заступник голови Львівської міської організації Української партії)

3. Іван Гринчишин (директор мережі мистецьких галерей АРТ-11),

4. Святослав Мельник (голова молодіжного руху Української партії),

5. Ірина Крупа (голова Комітету збереження та розвитку парку «Знесіння»).

 

Українська селянська демократична партія (Львівська міськрада списки)

1. Далівський Петро Дем’янович (Тимчасово не працює)

2.  Йост Маріанна Зіновіївна ( Головний спеціалістЛьвівська міська рада)

3. Ковальський Богдан Іванович (Майстер виробництва ДП ``ЛьвівськийБТРЗ``)

4. Погоральський Руслан Ярославович (Тимчасово не працює)

5. Кам`янський Ігор Васильович (Тимчасово не працює)

6. Байцар Андріан Юрійович (Тимчасово не працює)

7. Войціховська Любов Романівна (Тимчасово не працює)

УНП (Львівська міськрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Володимир Саврук (Голова міської організації),

2. Ярослав Візняк (директор комунального підприємства облради «УКБ» ),

3. Ігор Гавришкевич (директор «Личаківського цвинтаря», депутат міськради),

4. Олександр Корнієнко (генеральний директор ТзОВ «Екосвіт»),

5. Степан Луців (директор центру «Еліта») 

УНП (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Богдан Козак (голова ЛОО УНП, гендиректор ТзОВ ТВК "Львівхолод";),

2. Михайло Коваль (заступник голови ЛОО УНП з економічних питань, депутат облради),

3. Микола Кміть (президенгт ТзОВ «Футбольний клуб «Скала», екс-голова Львівської ОДА, президент IDS Group),

4. Ростислав Бондаренко (депутат облради, голова комісії ЛОР з питань бюджету та соціально-економічного розвитку),

5. Тарас Борщовський (керівник підприємства "Танк Транс" - «Яблуневий дар») 

УРП «Собор» (Львівська облрада списки)

1. Мирослав Герцик (голова Національного олімпійського
комітету Львівщини ),

2. Юрій Собота (віце-президент Федерації
санного спорту України),

3. Лев Величко (член проводу обласної організації),

4. Ганна Папірник (голова виконкому обласної організації),

5. Мирон Бучацький (викладач психіатрії та медичної психології медуніверситету)

УРП «Собор» (Львівська міськрада списки)

До першої п'ятірки списку увійшли:

1. Степан Середа (Голова обласної організації),
2. Віталій Загайний, (Голова міської організації)
3. Андрій Мирка (Підприємець),
4. Ростислав Влох,
5. Андрій Медвідь.
 

Фронт змін (Львівська облрада списки)

До першої п’ятірки увійшли:

1. Степан Кубів (депутат ЛОР, банкір),

2. Олег Мандюк (депутат ЛОР, засновник Віденської кав’ярні),

3. Юрій Підлісний (член ради обласної організації),

4. Ганна Костюк (директор Сокальської агенції
регіонального розвитку),

5. Петро Пешко (член ради обласної організації партії)

Фронт змін (Львівська міськрада списки)

1. Михайло Хміль (голова Львівської міської організації),
2. Михайло Лопатнюк (директор ПП «Електротехносервіс»),
3. Ерік Парсаданян (директор ТзОВ «Галичтехносервіс»),
4. Андрій Якимів (заступник голови міського осередку),
5. Ярослав Музичко (керівник Сихівської районної організації) 

ХДС (Львівська облрада списки)

Список кандидатів до облради: 

ХДС (Львівська міськрада списки)

Список кандидатів до міськради

  Новини

Анонси   —   Анонси
  —   Афіша
  —   Погода
  —   Дні народження
  —   Гороскоп
  —   Пам'ятні дати
  —   Хто є хто
  —   Курси валют
Новости мира
поиск работы, погода в Харькове, свежие новости николаева, кинотеатр Шевченка, верка сердючка Essen, авто продажа украина
Львівська газета вісник міста ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівські новини Кримінальне Чтиво.UA Українська Банерна Мережа

ukr