Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Львові планують розширювати екскурсійні маршрути «Науковий Львів» та «Дорога духу і добра»

Понеділок, 3 Листопад, 2014 - 11:06

Бажаючим створювати нові транспортні розваги в пішохідні зоні Львова, управління туризму Львівської міськради пропонує звернути увагу на екскурсійні маршрути «Науковий Львів», «Дорога духу і добра», «Парками Львова», поза межами центральної частини міста.

Про це розповіла начальник управління туризму Львівської міської ради Галина Малець під час засідання виконавчого комітету міськради 3 листопада, передає кореспондент «Вголосу».

Зокрема, управління туризму пропонує заявникам, які звертаються до Львівської міської ради з метою впровадження нових туристичних продуктів, пов’язаних з в’їздом та стоянкою транспортних засобів  у пішохідній частині Львова, реалізувати свій задум саме на цих екскурсійних маршрутах. Як пояснила Галина Малець,  в управлінні туризму вважають, що в пішохідній зоні міста достатньо атракцій, зокрема «Чудо-поїзд» та інші. І для того, щоб не накопичувати тут ще більше транспорту, в ЛМР пропонують новим заявникам розширювати межі туристичного Львова і підкоряти нові вулиці та об’єкти.

Член виконавчого комітету Василь Косів зауважив, що все це слід розглядати в комплексі, адже у місті є затверджена «Концепція створення впорядкованих паркувальних та пішохідних зон у центральній частині міста». Відтак, різні структурні підрозділи Львівської міської ради мали б сісти за один стіл переговорів і напрацювати єдину концепцію, як вони бачать рух транспорту в центральній частині міста. За словами Косіва, наприклад, таж вулиця Підвальна, де знаходиться багато пам’яток,  у вихідні дні є надто перевантажена та загазована. Чого не скажеш про проспект Свободи, де немає такої цінності об’єктів, який проте закритий для проїзду у вихідні дні.

Зважаючи на все це, перший заступник міського голови Львова Олег Синютка доручив створити робочу групу, яка б до середини грудня напрацювала єдину концепцію руху і паркування в центральній частині міста.