Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Львівській ОДА розроблять карту розташування рекреаційних зон

Четвер, 19 Березень, 2015 - 15:32

У Львівській ОДА розроблять карту розташування рекреаційних зон, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Зараз на території державних лісових господарств Львівської області проводять благоустрій 55 місць відпочинку, серед яких є 19 рекреаційних пунктів уздовж автодоріг загальнодержавного значення та 36 зон для короткотермінових зупинок.

«Таку карту слід перекласти англійською мовою та позначити координати цих місць відпочинку для GPS. Розмістити її на веб-порталі та поширити в Інтернеті», – повідомив в. о. першого заступника голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Крім того, на в'їздах з-за кордону на територію області буде розміщено великий інформативний стенд з позначеними зонами відпочинку для зручності туристів.

На території обласного управління лісгоспу представлено такі види рекреації для відпочинку населення: 15 екологічних стежок загальною протяжністю 111 км, у тому числі на Розточчі – 2 стежки («Вовковиця» та «Чортова скеля»), в Карпатах – 9 стежок (з яких найбільш відвідувані «На гору Пікуй», «На гору Парашка», «На водоспад», «Долиною річки Кам’янка»); 19 еколого-пізнавальних маршрутів загальною протяжністю 134 км, в тому числі по підприємствах Поліської зони – 4 маршрути: («Триніг», «Білоцвіт», «Гарай»), на Опіллі – 2 маршрути («Підлиська гора» та «Свята гора»), на Передкарпатті – 2 маршрути («Ярина» та «Стільське городище»); 5 рекреаційних зон, з них найбільш відвідувані – «Водоспад на річці Кам’янка» та «Тустань»; 2 туристичні зони в урочищах «Дубина» та «Тустань».

 

ЗА ТЕМОЮ

Теги: рекреація