Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Львівщині відбудеться конференція про знакування туристичних шляхів

Понеділок, 26 Січень, 2015 - 15:16

У Львівській області проведуть Всеукраїнську конференцію «Впровадження національних стандартів зі знакування туристичних шляхів на території України».

Як інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації, про це йшлося під час засідання Комісії зі знакування туристичних шляхів у Львівській області.

Участь у ній візьмуть представники областей України, зокрема районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та фахівці, які здійснюють туристичне знакування.

Під час конференції Львівщина поділиться власним практичним досвідом щодо створення національної та регіональної мереж туристичних шляхів.

Нагадаємо, на Львівщині вперше в Україні при відсутності законодавчо-нормативної бази в порядку експерименту ще у 2011 та 2012 роках з нагоди проведення чемпіонату Євро були розроблені і встановлені туристичні знаки за європейськими стандартами на коричневому тлі до об’єктів туристичної зацікавленості на автошляхах Львів - Рава-Руська, Львів - Краківець, а також у 2013 році на автошляху Львів – с.Івашківці Турківського району (траса Київ–Чоп).