Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Росії виявили тигра-людожера

Понеділок, 24 Листопад, 2014 - 23:21

Група з вирішення конфліктних ситуацій з дикими тваринами департаменту охотнадзора по Приморському краю приступила до обстеження місцевості і пошуків тигра, що напав на людину на півночі Примор'я (Росія).

Про це повідомляє Всесвітній фонд дикої природи.

Тіло 75-річного мисливця виявили в тайзі в 80 кілометрах від села Млинове Красноармійського району Приморського краю. Поряд з тілом були знайдені сліди тигра.

«Сніг, що випав після трагедії, значно ускладнює розслідування. На підставі огляду місця події ми зараз можемо стверджувати тільки те, що тигр дійсно напав на людину і дійсно їв свою жертву. Що саме послужило причиною такої поведінки звіра, чи мав тигр вогнепальні поранення або інші каліцтва поки не ясно», розповів координатор програми Амурської філії WWF Росії зі збереження біорізноманіття Павло Фоменко.

За свідченнями місцевих мисливців у цьому районі мешкають ще два тигри, що значно ускладнює завдання фахівців з ідентифікації тигра-винуватця.
Напади амурського тигра на людину (на відміну від його південних побратимів) трапляються вкрай рідко. Бурий і гімалайський ведмеді в порівнянні з тигром небезпечніші для людини на порядок.