Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У парламент США внесли ще один законопроект про підтримку України

Середа, 3 Грудень, 2014 - 23:04

До Палати представників американського конгресу внесено законопроект H.R.5782, який за змістом повторює проект закону S.2828, що перебуває на розгляді в Сенаті з вересня «Акт на підтримку свободи України – 2014».

Автором нового документа є конгресмен від Демократичної партії США Марсі Каптур, передає «Укрінформ».

Проукраїнський законопроект у нижній палаті Конгресу США має офіційну назву «Щодо введення санкцій проти Російської Федерації та надання додаткової допомоги Україні, а також інших цілей».

Свої підписи під документом у якості співавторів поставили ще десять конгресменів від різних партій.

Перед тим, як проект закону буде винесений на голосування в Палаті представників, він має пройти слухання в чотирьох комітетах: з питань міжнародних справ; фінансовому; з нагляду та урядової реформи; юридичному.

Одночасне внесення двох подібних за змістом законопроектів в обох палатах Конгресу США застосовується, головним чином, для прискорення процесу прийняття закону головним законодавчим органом країни та подання затвердженого документа на підпис президенту.

Нагадаємо, у вересні сенатори Роберт Менендес і Боб Коркер внесли в Сенат проект закону про нові санкції щодо Росії та підтримку України, один з пунктів якого передбачає надання Києву зброї.