Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

США в ООН поіменно назвали генералів, винних в ударах по цивільних в Сирії

Вівторок, 22 Листопад, 2016 - 05:05

Постійний представник США при ООН Саманта Пауер у понеділок оприлюднила поіменний список військових керівників, які стояли за ударами сирійських урядових сил по цивільному населенню впродовж останніх п'яти років.

Відповідну заяву американський дипломат зробила під час засідання Ради Безпеки ООН, передає "Укрінформ".

"Сьогодні я хотіла би уточнити деякі імена тих, хто з 2011 року бере участь у вбивствах і пораненнях цивільного населення шляхом повітряних і наземних військових ударів сирійських урядових сил по містах, житлових кварталах й цивільній інфраструктурі. Сполучені Штати не дадуть тим, хто командував підрозділами, залученими до цих актів, анонімно сховатися за ширмою режиму Асада", - заявила Пауер.

У цьому зв'язку вона назвала кілька прізвищ з числа сирійських командирів: генерал-майор Адіб Саламех, бригадний генерал Аднан Абуд Хільве, генерал-майор Джаудат Сальбі Мавас, полковник Сухані Хассан, генерал-майор Тахір Хамід Халіл та інші.

Представник США також нагадала про участь російських військових у нападах на цивільне населення в Сирії.

"Безжальним атакам Росії й режиму Асада потрібно покласти край. А ті, хто стоять за цими нападами, мають знати, що ми й міжнародне співтовариство спостерігаємо за їхніми діями, документуємо їхні зловживання, а в один прекрасний день вони будуть притягнуті до відповідальності", - наголосила Пауер.

"Ці люди відчувають безкарність. Але так само чинили Мілошевіч, Чарльз Тейлор та незліченні військові злочинці перед ними. Сьогоднішні звірства добре задокументовані", - підкреслила постійний представник США при ООН.

Теги: Сирія ООН