Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Поліція Мексики просить допомоги у спецпризначенців, бо на сільську вечірку може зібратися більше 1 млн людей

Четвер, 8 Грудень, 2016 - 15:44

Поліція Мексики просить допомоги у спецпризначенців і військових, бо боїться, що на вечірку з нагоди дня народження Рубі Ібарри 26 грудня у селі Ла Хоя прийде більше 1 млн людей.

Про це пише BBC.

Як відомо, фермер Кресченціо Ібарра опублікував відеозапрошення у себе на сторінці в соцмережі. Сказав, що всім гостям будуть раді. Від себе він пропонує багато їжі, три гурти місцевих музикантів і кінні скачки. Каже, що переможець перегонів отримає 10 тис. песо ? 1250 грн.

"Я мав на увазі сусідів і родичів, - пояснив пізніше чоловік. - Але нічого скасовувати не буду. 15 років доньці раз у житті. Кукурудзи і м'яса вистачить на всіх. У нашій країні цю дату пишно святкують. Сукня й тіара вже є. У сусідів на таку вечірку прийшли 200 гостей. Вони впоралися. Допоможуть нам. Свято перенесли з нашого ранчо у поле за селом".

Варто зазначити, що за тиждень відео поділилися 800 тис. разів. У кількох містах роздавали листівки із запрошенням на свято. Місцева авіакомпанія запропонувала 30% знижки на два дні до Сан-Луїс-Потосі, штату, де живе Рубі.

"Ми думали, що це суцільний жарт, - каже голова поліцейського відділку у Сан-Луїс-Потосі Хосе Мануель Брава. - Але всі автобусні рейси забронювали. Таксисти теж кажуть, що мають замовлення. Нам доведеться патрулювати дороги. Кілька постів виставимо на в'їзді і виїзді з села".