Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Лорак нагастролювала собі в Росії місце в журі «Новой волны»

Вівторок, 7 Квітень, 2015 - 15:34

Українська співачка Ані Лорак, яка похизувалася вишуканою фотосесією, стала членом журі конкурсу молодих виконавців «Новая волна» в російському місті Сочі.

Про це повідомив російський співак та близький друг Лорак Філіп Кіркоров, пише ТСН.

Кіркоров виклав на своїй сторінці у фотоблозі світлину, яку підписав: «Прес-конференція в Болгарії, Камчия, присвячена європейському відбору молодих талантів на конкурс «Новая волна 2015» в Сочі й «Детская новая волна» в Криму з Європи, Канади, Америки та України. Фактично все журі в зборі: Ігор Крутой, Олександр Ревзін, Ані Лорак, Дімітріс Кондополос, дует «Рітон» (Болгарія), Іліас Кокотос, Стефан Димитров (Болгарія) і я», – розповів співак.

 

Пресс-конференция в Болгарии, Камчия , посвященная Европейскому отбору молодых талантов на конкурс "новая волна 2015", в Сочи и "детская Новая Волна" в Крыму,из Европы,Канады, Америки и Украины. Практически все жюри в сборе: Игорь Крутой, Александр Ревзин, Ани Лорак @anilorak , Димитрис Кондополос @dimitriskontopoulos , дуэт "Ритон"(Болгария) @duetriton , Илиас Кокотос @iliaskokotos , Стефан Димитров (Болгария) и Я..

Фото опубликовано fkirkorov (@fkirkorov) Апр 6 2015 в 4:58 PDT

Зауважимо, що вперше за історію конкурсу «Новая волна» відбудеться не в Юрмалі, а в Сочі. До речі, Володимир Зеленський відмовився вести цьогорічне пісенне змагання, а українські артисти Іван Дорн та Джамала не захотіли там виступати.

 

ЗА ТЕМОЮ