Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Ізраїль оголосив у секторі Газа перемир’я на 7 годин

Понеділок, 4 Серпень, 2014 - 11:07

Ізраїль вирішив ввести режим припинення вогню впродовж семи годин на більшій частині території сектора Газа, однак рух ХАМАС закликав населення анклаву з обережністю сприймати це рішення.

Як повідомляє ІТАР-ТАСС, про це заявив представник ісламістів в Газі Самі Абу Зухрі.

Ізраїль ухвалив рішення припинити військові дії на більшій території Гази з 10:00 до 17:00 за місцевим часом. Винятком буде палестинська частина міста Рафах на півдні анклаву.

Начальник управління з координації дій уряду Ізраїлю в секторі Газа генерал-майор Йова Мордехай заявив, що сім годин відведено для сприяння доставки гуманітарної допомоги населенню анклаву і поверненню палестинців у покинуті через військові дій будинку.

Генерал-майор Мордехай попередив, що в разі порушення палестинцями режиму гуманітарного перемир’я Армія оборони Ізраїлю буде відповідати ударом на удар відповідно до плану проведення операції «Рубіж оборони».

Однак рух ХАМАС закликав населення сектору Газа обережно ставитись  до оголошеного перемир’я.

«Перемир’я, яке Ізраїль оголосив в односторонньому порядку, має на меті відволікти увагу від бійні, влаштованої Ізраїлем. Ми не віримо в подібне перемир’я і закликаємо наш народ сприймати його стримано», – цитує Абу Зухрі інформаційне агентство «Рейтер».