Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Італія заблокувала продовження санкцій проти Росії, - ЗМІ

П'ятниця, 16 Грудень, 2016 - 19:16

Італія заблокувала спроби розширити санкції Євросоюзу стосовно РФ на рік, а також розширити санкції для покриття передбачуваних злочинів з боку РФ в Сирії.

Про це повідомив "Радіо Свобода" дипломат із ЄС.

"У нас була дискусія, яка, на щастя, завершилася без розгляду варіанту ? на мою думку, згубного ? реагувати на ситуацію в Сирії і Алеппо санкціями проти Росії", - сказав прем'єр-міністр Італії Джентілоні після саміту ЄС в Брюсселі 15 грудня.

Він сказав, що більшість країн погодилися з Італією, що введення нових санкцій проти РФ на додачу до вже запроваджених за агресію в Україні було б помилкою.

Дипломати також стверджують, що Італія була серед тих, хто заблокував спробу Польщі продовжити чинні санкції проти РФ на рік, а не на шість місяців.

"Деякі з наших колег воліли б продовження на 12 місяців, але насправді з самого початку було зрозуміло, що можливим було зберегти існуючий формат" - сказав голова Європейської ради Дональд Туск.

Як зазначає ЗМІ, Польща та інші були стурбовані тим, що обраний президент США Дональд Трамп може спробувати послабити тиск на Росію, коли він вступить на посаду в наступному році, але Д.Туск сказав, що ще занадто рано, щоб знати, якою буде політика Д.Трампа.