Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Ердоган повідомив подробиці переговорів з Путіним

Четвер, 4 Травень, 2017 - 02:33

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган і президент Росії Володимир Путін на зустрічі в російському Сочі обговорили створення зони деескалації в районі сирійської провінції Ідліб.

Про це на прес-конференції за підсумками переговорів заявив Ердоган, повідомляє ТАСС.

« Для наших країн Сирія є глибокою кривавою раною протягом останніх шести років. Коли в інших країнах діти граються, радіють приходу весни, захоплюються сонячними днями, щоденне зіткнення сирійських дітей зі смертю є для нас спільним горем. Як ми можемо залишитися байдужими до криків дітей, що лунають із сусідньої країни? Як можемо закрити очі на атаки хімічною зброєю дітей, жінок і людей похилого віку?», – сказав Ердоган.

За його словами, «такий варварський напад не повинен залишитися безкарним».

«В Ідлібі, на жаль, часом з'являються деякі проблеми. Там була утворена «зелена зона», тобто зона деескалації. Сподіваємося і бажаємо, щоб ця зона деескалації продовжувала діяти... Сьогодні ми з Путіним дійшли згоди: вкрай важливо, щоб вчининені напади були покарані», – додав президент Туреччини.

Він також зазначив, що «будь-який напад, спрямований на порушення перемир'я, не тільки дестабілізує ситуацію в регіоні, а й підриває роботу країн-гарантів».

«Боротьба з усіма терористичними організаціями в Сирії важлива щодо майбутнього країни, виживання сирійського народу, а також спокою в світі. Викорінення терористичних організацій є нашою спільною відповідальністю. Ми не допустимо створення на наших південних кордонах ворожих утворень, які будуть загрожувати територіальній цілісності і безпеці країни», – підкреслив турецький лідер.