Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Депутата парламенту Литви можуть позбавити недоторканості за те, що прийшов на роботу п'яним

Вівторок, 14 Листопад, 2017 - 20:57

Депутату литовського парламенту Лінасу Бальсісу загрожує кримінальна відповідальність за те, що він, можливо, прийшов у парламент нетверезим і виїхав за кермом власного автомобіля.

Про це повідомляє DELFI з посиланням на заступника начальника Головного комісаріату поліції Вільнюського округу Міндаугаса Стравинскаса, передає 112 Україна

Розпочато розслідування, мета якого з'ясувати, чи точно Бальсіс керував автомобілем, перебуваючи в нетверезому стані (більше 1,5 проміле). Якщо будуть отримані докази, то будуть вирішувати питання звернення до парламенту з проханням про позбавлення Бальсіса депутатської недоторканності.

У минулий четвер депутат Бальсіс в парламенті погодився на пропозицію журналістів перевіритися на тверезість і "надув" в алкотестер 1,82 проміле. Після цього він виїхав з парламенту за кермом свого автомобіля.

Поліція знайшла депутата будинку, однак він не впустив правоохоронців.

14 листопада стало відомо, що депутат перебуває в лікарні, він на лікарняному.

"Щиро дякуємо лікарів і всіх тих, хто на самому ділі, а не лише з екрану телевізора пропонує свою реальну допомогу і підтримку", - сказано в поширеній сім'єю Бальсіса повідомленні.

Сім'я Лінаса Бальсіса також просить розуміння з боку ЗМІ, щоб це питання штучно не роздувався і не було ніякого переслідування. Також в цьому повідомленні політиків просять "не використовувати ситуацію для самореклами, особливо якщо для цього залучають наклеп і брехня".