Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Борг американців перевищив піковий рівень кризового 2008 року

Четвер, 18 Травень, 2017 - 04:01

Борг американських сімей перевищив рекордний рівень, досягнутий в 2008 році, що є важливою віхою для відновлення і показує, що споживачі знову беруть кредити.

Але в той час як заборгованість не досягає ризиків, яких зазнала фінансова система 9 років тому, все ще є деякі ознаки потенційних проблем, зокрема ? висока заборгованість по студентських кредитах і прострочення, пише видання USA Today.

Федеральний резервний банк Нью-Йорка заявив, що сальдо (різниця між приходом і витратою) заборгованості американських сімей збільшилася в першому кварталі на $ 149 млрд, або на 1,2%, до $ 12,73 трлн. Це трохи вище піку в $ 12,68 трлн у 2008 році і на 14,1% вище, ніж в 2013 році.

Але склад цього боргу різко відрізняється від того, що було на межі фінансової кризи 2008 року. Хоча іпотечні кредити як і раніше становлять більшість зобов'язань, вони представляють набагато меншу частку, і стрибок був обумовлений заборгованістю студентів і кредитів на авто.

У першому кварталі непогашена заборгованість по іпотечних кредитах збільшилася на $ 147 млрд, в той час як кількість іпотечних кредитів зросла на $ 491 млрд, заборгованість по студентських кредитах виросла на $ 34 млрд, до $ 1,34 трлн.

Заборгованість по автокредитах збільшилася на $ 10 млрд до $ 1,17 трлн і неухильно зростає з моменту економічного спаду в умовах низьких процентних ставок і стимулів дилера. І заборгованість по кредитних картах скоротилася на $ 15 млрд до $ 764 млрд.

Загальна заборгованість в минулому кварталі була на рівні 4,8%, що є найнижчим рівнем з початку рецесії. Але були і деякі моменти для занепокоєння. 11% заборгованості по студентських кредитах становили як мінімум 90 днів прострочення, цифра, заявлена ​​Федеральним резервним фондом Нью-Йорка, залишалася вперто високою.

І заборгованість по автокредитах і кредитних картах була вище, а автокредит, з 90-денний простроченням виріс до 7,5% з 7,1% протягом перших трьох місяців року.