Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Американці все менше довіряють Трампу: рейтинг невпинно падає

Вівторок, 7 Листопад, 2017 - 09:01
Діяльність президента США Дональда Трампа на посаді глави держави схвалюють лише 36% американців.

Діяльність президента США Дональда Трампа на посаді глави держави схвалюють лише 36% американців.

Про це свідчать опубліковані результати нового соціологічного опитування, проведеного телеканалом CNN, - пише РБК Україна.

Так, негативно до діяльності нинішнього американського лідера ставляться 58% респондентів. Минулого місяця рейтинг популярності Трампа становив 37%. Повідомляється, що 44% учасників опитування стурбовані передбачуваними контактами між помічниками Трампа та представниками Росії в період торішньої передвиборної кампанії в США. При цьому 59% респондентів припускають, що Трамп знав про контакти між співробітниками свого виборчого штабу і Москвою. 64% опитаних вважають, що передбачуване втручання РФ в американські вибори ? серйозне питання, яке повинно бути повністю розслідуване. 34% схвалюють те, як Трамп відноситься до зазначеного розгляду, 54% - не схвалюють.

Опитування проводилося з 2 до 5 листопада, участь у ньому взяли понад 1 тис. американців. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад 62% опитаних громадян Сполучених Штатів не довіряють рішенням президента Дональда Трампа щодо його політики по відношенню до Північної Кореї.