Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Волині шукають можливість скоротити споживання газу на 30%

Понеділок, 4 Серпень, 2014 - 21:38

На Волині шукають усі можливості задля того, щоб скоротити споживання газу на 30%.

Про це йшла мова під час оперативної наради у Волинській ОДА 4 серпня, передає кореспондент «Вголосу».

Як зауважив голова ОДА Володимир Гунчик, основна увага зараз приділятиметься оборонно-мобілізаційній роботі, підготовці області до зими, формуванню бюджету.

«Сьогодні підготовка осподарств області до осінньо-зимового періоду є надважливою для усіх. Тому на тематичній нараді, яка запланована на 14 серпня, треба обговорити координацію спільних дій щодо можливого скорочення обсягів споживання природного газу на 30%. Можливо, зараз у літній період прийняти непопулярні рішення, але це дозволить зекономити газ і пережити холодний період», - зазначив очільник Волинської ОДА.

Також Володимир Гунчик наголосив, що окремо необхідно попрацювати місцевим фахівцям на рівні уряду щодо виділення додаткових спеціальних лімітів на газ для цукрових заводів області, бо включення їх в загальний ліміт, що передбачений для області, призведе до серйозних проблем.

Віднині рішення про фінансування тих чи інших потреб прийматимуть керівники департаменту фінансів ОДА та головного управління Державної казначейської служби в області. У районах головними розпорядниками коштів є голови РДА, відтак ця функція повністю покладена на них, як і відповідальність.