Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У засіданні суду в справі Насірова оголошено перерву до ранку

Четвер, 27 Квітень, 2017 - 02:01

У засіданні суду з продовження запобіжного заходу відстороненому від посади голові ДФС Роману Насірову оголошено перерву до 9:45 27 квітня.

Таке рішення суддя Вікторія Кицюк прийняла після того, як захист не зміг надати суду довідку про нібито призначену Насірову операцію на 27 квітня, повідомляє "УП".

Суддя наголосила, що у разі неявки підозрюваного на засідання, до нього будуть застосовані заходи, які передбачені кримінально-процесуальним кодексом.

Сторона захисту на суді наполягала, що підстав для продовження Насірову запобіжного заходу немає, оскільки він, за словами адвоката, не має наміру залишати Україну, хоча і мав таку можливість, також не може здійснювати тиск на свідків, або знищити чи спотворити докази, бо він відстронений від посади голови ДФС.

Адвокати наполягали на розгляді справи невідкладно, мотивуючи це тим, що у Насірова зранку операція, однак не змогли надати суду медичну довідку, яка б це підтвердила.

При цьому адвокати і сам Насіров відмовилися повідомити журналістам, яку саме операцію необхідно зробити підозрюваному, заявивши що ця інформація є таємною.

На питання, чи з?явиться Насіров на засідання суду 27 квітня, він не зміг дати відповідь.

"Ще не знаю, буду консультуватися з лікарями, чи можна перенести (операцію) чи не можна", - сказав Насіров.

Теги: Насіров