Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Львові громадські активісти продовжують дякувати Польщі за підтримку і солідарність

Понеділок, 4 Серпень, 2014 - 15:14

ГО «Розвиток громади» висловила подяку Республіці Польща за підтримку під час Майдану та солідарність і допомогу в період російської агресії до України.

Про це йдеться у заяві громадської організації «Розвиток громади», яка є в розпорядженні «Вголосу».

Громадські активісти зазначають, що ще в період підготовки до підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС Польща активно лобіювала інтереси нашої держави у Європі.

Коли в Україні почався Майдан, поляки теж постійно допомагали постраждалим, збирали кошти для наших активістів, безкоштовно лікували тих, хто постраждав під час Революції.

Під час Майдану по всій Польщі відбувалися акції солідарності з народом України.

Після завершення Революції в РП вирішили створити умови для безкоштовного відпочинку-реабілітації за кордоном дітей героїв Небесної сотні та учасників Майдану.

Також активісти ГО «Розвиток громади» висловлюють полякам вдячність за те, що не відвернулися від України в період агресії з боку Росії. Зокрема в РП постійно влаштовують благодійні концерти, зібрані на яких кошти відправляють українським військовим. Крім того, польські дипломати сприяють тому, аби звільнили від кримінальної відповідальності українських волонтерів, які без документів намагалися провезти через кордон партію бронежилетів. 

У заяві йдеться про те, що український народ дуже цінує братню підтримку Польщі і дякує за все, що вони для нас роблять.

Як писав «Вголос», 1 серпня під стінами Генерального Консульства Республіки Польща у Львові відбулася акція, під час якої активісти подякували РП за підтримку під час Майдану та під час збройного конфлікту на сході України.