Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

СБУ порушила кримінальне провадження через акції протесту шахтарів у Києві

Субота, 25 Квітень, 2015 - 15:42

Акції протесту шахтарів у Києві фінансував менеджмент окремих приватних вугільно-добувних компаній України.

Про це йдеться в офіційній заяві Служби безпеки України, оприлюдненій на сайті СБУ.

В СБУ повідомляють, що акції використовували для тиску на владу, а також, щоб  дестабілізувати ситуацію в державі.

«У зв'язку з тим, що впродовж 22-24 квітня ц.р. службові особи (менеджмент) окремих приватних вугільно-добувних компаній України, керуючись корисливими корпоративними інтересами, а також з метою тиску на органи державної влади організували фінансування акцій протесту в Києві, поєднаних із блокуванням роботи органів державної влади та управління, слідчі СБУ зареєстрували кримінальне провадження за ст. 110-2 ч.2 Кримінального кодексу України», – йдеться у заяві.

У межах цього кримінального провадження оперативні та слідчі підрозділи проводять допити, обшуки та затримання. Зокрема, затримуються «кур'єри», які доставляли до Києва готівку від екс-прем'єр-міністра України Азарова для фінансування акцій т.зв. «білих хусточок», що намагалися долучитися до акцій шахтарів.

Водночас, контррозвідка та слідчі СБУ продовжують збирати докази, що свідчать про причетність до дестабілізації ситуації в Києві спецслужб країни-агресора.

Крім того, СБУ викликала на допити менеджерів однієї з енергетичних корпорацій та долучила до справи оприлюднені народним депутатом України Мустафою Наємом матеріали.

Як писав «Вголос», 22 квітня сотні шахтарів пікетували Адміністрацію Президента з вимогою виплатити їм заробітну плату.

 

ЗА ТЕМОЮ