Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

В разі невиконання Мінських угод в Україну запросять миротворців ООН

Понеділок, 19 Жовтень, 2015 - 04:48

Президент України Петро Порошенко припускає можливість повернення до пропозиції щодо введення в Україну миротворчих підрозділів ООН наступного року, якщо Мінські угоди не будуть імплементовані відповідно до погодженого графіка.

Про це він заявив в інтерв?ю українським телеканалам, повідомляє прес-служба Президента.

?Ситуація, незважаючи на перемир'я, ще дуже далека до миру і ескалація конфлікту може відбутися в будь-яку хвилину. Для стабілізації ситуації, я не виключаю, особливо якщо пункти Мінських угод не будуть імплементовані відповідно до погодженого графіка, ми можемо повернутися до необхідності пропозиції щодо введення в Україну миротворчих підрозділів ООН?, - сказав він.

Порошенко нагадав, що рішення про миротворців ухвалює РБ ООН.

?Аргументовано відстоювати свою позицію ефективніше, будучи членом ООН?, - наголосив президент.

18 лютого 2015 року на засіданні РНБО президент України Петро Порошенко запропонував обговорити питання запрошення в Україну миротворчої місії ООН.

При цьому він зауважив, що найкращим форматом для України буде базування поліцейської місії Євросоюзу.

18 лютого Рада національної безпеки і оборони України вирішила звернутися до ООН і ЄС із проханням про розгортання в Україні операцій з підтримання миру. На думку членів РНБО, миротворча місія ООН має бути розміщена вздовж лінії розмежування на Донбасі й неконтрольованих ділянок державного кордону з РФ.