Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Порошенко нагороджує українців годинниками часів Януковича – експерт

Субота, 25 Квітень, 2015 - 20:36

Петро Порошенко як подарунки вручає годинники, замовлені ще за президентства його попередника Віктора Януковича.

Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомив відомий годинниковий експерт, колекціонер антикваріату, журналіст і волонтер Андрій Боєчко.

«Порошенко ніколи не замовляв годинник. Це те, що залишилося від попереднього президента. Гравіювання легко знімається, зверху робиться нове. Я це добре знаю, оскільки моя основна справа – годинники. Я їх колекціоную, роблю, випускаю спеціалізовані журнали і каталоги», – сказав чоловік.

За його інформацією, Віктор Ющенко, будучи президентом, замовляв годинник у п'яти-шести компаній. А основним постачальником Адміністрації президента Януковича була одна компанія – «Клейнод».

На думку Андрія Боєчка, використовувати для нагороджень годинник Януковича – «те ж саме, що на залишилися від нього візитках, перекресливши прізвище, зверху написати своє».

«Янукович теж використовував годинник Ющенко. Годинники, як і одяг, мають свою моду – діаметр, функції, товщина механізму, ременя... По всьому цьому можна визначити, коли вони були змакетовані і зроблені. І я впевнений, що годинники, які Порошенко вручав перед Новим роком, були датовані 2006-2007 роками, тобто гравірування на них було затерте двічі. Але так не можна. Янукович розстріляв Майдан і привів країну до війни. Я розумію, що немає грошей. Але можна, наприклад, продати годинник Януковича на аукціоні, як годинник диктатора. А за виручені гроші замовити нові у будь-якій компанії», – запропонував волонтер.

 

ЗА ТЕМОЮ