Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Окупанти на Донбасі все частіше вдаються до суїцидів, - розвідка

Понеділок, 27 Березень, 2017 - 10:54
Психологічне виснаження особового складу російських окупаційних військ спричиняє зростання випадків суїциду серед військовослужбовців.

Психологічне виснаження особового складу російських окупаційних військ спричиняє зростання випадків суїциду серед військовослужбовців.

Про це інформує ГУ розвідки Міноборони України.

«26 березня ц.р. зафіксовано дві спроби самогубства у складі 1 окремої мотострілецької бригади (Кальміуське) 1 АК та 4 окремій мотострілецькій бригаді (Алчевськ) 2 АК. Командири намагаються видати факти спроб самогубств, як результати необережного поводження зі зброєю», - зазначено у повідомленні.

Разом з тим, російські офіцери на сході України збагачуються завдяки продажу зброї цивільному населенню.

«За попередніми результатами роботи комісії Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ підготовано матеріали на понад 30 офіцерів для розгляду на атестаційних комісіях щодо усунення їх із посад, пониження у військовому званні за приховані злочини та правопорушення, скоєні ними особисто або з їхньої вини. Представниками комісії у з’єднаннях і частинах 1, 2 АК виявлено на зберіганні велику кількість необлікованої зброї і боєприпасів, які були підготовані для продажу цивільним особам з метою власного збагачення російських офіцерів. Зокрема, у 100 окремій мотострілецькій бригаді (Донецьк) 1 АК окремо зберігалась необлікована стрілецька зброя, боєприпаси, у т.ч. крупнокаліберні кулемети «Утёс» підготовані для продажу», - інформує розвідка.

 

 «Вголос»