Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Литва розпочинає постачання зброї Україні – Порошенко

Понеділок, 24 Листопад, 2014 - 13:26

Влада Литви пообіцяла розпочати постачання озброєнь до України вже ближчим часом.

Як повідомляє «Європейська правда», про це заявив президент Петро Порошенко на спільній прес-конференції в Києві за підсумками переговорів з президентом Литви Далєю Грібаускайте.

«Ми домовилися про постачання конкретних елементів конкретного озброєння для Українських збройних сил. Це – реальна допомога», – заявив Порошенко.

Про які саме озброєння йдеться Порошенко не став конкретизувати. Він додав, що також буде забезпечуватися тренування для українських військових у Литві.

«Крім того, ми домовилися збільшити кількість військових, яких ми зможемо направити на лікування в Литву із зони АТО, до 50 людей», – заявив президент України.

Грібаускайте підтвердила наміри щодо військової співпраці.

«Литва готова ділитися досвідом з усіма сферами, включно з військовою. Ми будемо надавати вам підтримку та забезпечуватимемо навчання для військових», – заявила вона, не уточнивши дані щодо постачань озброєння.

«Україна одержить будь-яку підтримку з боку Литви, яка тільки є у Литви», – відповіла Даля Грібаускайте на уточнююче запитання щодо озброєння.

Нагадаємо, нещодавно президент Литви Даля Грібускайте назвала Росію терористичною державою.

Як писав «Вголос», сьогодні під час робочого візиту в Україну президента Литви Далі Грібаускайте відбулося сьоме засідання Ради президентів України та Литовської Республіки.