Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Львівщині мобілізували лише половину з необхідної кількості медиків – облвійськкомат

Понеділок, 4 Серпень, 2014 - 12:38

Львівський обласний військовий комісаріат вже звернувся до Львівської обласної державної адміністрації, аби вона посприяла явці лікарського складу, середнього та молодшого медичного персоналу до районних військових комісаріатів.

Про це «Вголосу» повідомив прес-секретар обласного комісаріату Роман Поронюк.

За його словами, не зважаючи на те, що в армії медиків потрібно не так і багато, протягом третьої хвилі часткової мобілізації вдалося відібрати лише половину фахівців.

«Пов’язано це з неявкою військовозобов’язаних медиків до військових комісаріатів та з їхніми «захворюваннями». Як з’ясувалося у багатьох проблеми із здоров’ям. Цікаво те, що діагнози документально їм підтверджують їхні ж колеги. Львівський обласний військовий комісаріат наголошує, що за ухилення від військової служби передбачена кримінальна відповідальність. Кожна медична довідка, яка подана до військкоматів буде ретельно перевірятися. Окрім ухильників покарання нестимуть і ті особи, які їм сприяють», – наголосив він.

За словами Поронюк, ситуація, що склалася з недоукомплектуванням підрозділів медичного забезпечення дивує, адже у Львівській області достатньо медичних навчальних закладів, де навчають справжніх професіоналів.

«Їхнім випускникам слід згадати про клятву Гіпократа, яку вони давали», – зазначив він.