Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Геращенко готує запит до СБУ щодо санкційного списку російських артистів

Неділя, 9 Жовтень, 2016 - 18:04
Перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко вважає, що російські зірки, які виступають у Криму із концертами, повинні автоматично потрапляти до санкційного списку із забороною в'їзду до України.

Перший заступник голови ВРУ Ірина Геращенко вважає, що російські зірки, які виступають у Криму із концертами, повинні автоматично потрапляти до санкційного списку із забороною в'їзду до України.

Про це посадовець написала на своїй сторінці у «Facebook».

 «Чи мають право у Києві виступати представники російської попси, що незаконно перетнули кордони України і лабали шансон чи нявкали свої пісеньки в окупованому Криму? Ні! І це ПОВНА відповідальність СБУ і інших силових структур. Всі ці люди, на моє глибоке переконання, мають потрапляти автоматично до санкційного списку із забороною в'їзду до України. Я готую відповідний запит до СБУ. Тут пишуть, що якісь співачки (я не знавець російської попси і не відслідковую їх гастролі ані в Києві, ані в анексованому Криму), збираються співати в палаці «Україна». Як на мене, їм мають вручити відразу в Борисполі відповідне повідомлення про порушення законів України», — написана вона.

Разом з тим, Геращенко закликала відповідні силові органи відслідковувати всіх, хто незаконно порушив кордони України.

«І це мають робити відповідні силові органи. І я готую зараз такі звернення до СБУ, прикордонної служби та інших структур. Це їх спільна задача — відслідковувати всіх, хто незаконно порушив кордони України і вручати повістки: починаючи від всяких істот філіпсів і закінчуючу філіпами....», —вважає посадовець.

Геращенко наголосила, що українське законодавство встановлює юридичну відповідальність за незаконне перетинання державного кордону України і визначається Кодексом про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом.

«А це — або штраф від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів. А відповідно до частини першої статті 204-1 КУпАП перетин кордону без дозволу відповідних органів влади — тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб», — нагадала чиновниця.