Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

У Рівному вночі зустріли військових, звільнених з полону (ФОТО)

Неділя, 28 Грудень, 2014 - 13:13
У Рівному цієї ночі зустріли військовослужбовців-героїв, яких щойно звільнено з тривалого полону.

У Рівному цієї ночі зустріли військовослужбовців-героїв, яких щойно звільнено з тривалого полону.

Як повідомив «Ð’Ð³Ð¾Ð»Ð¾ÑÑƒ» прес-центр управління оперативного командування «ÐŸÑ–вніч», з окупованих територій особовий склад було доставлено літаком Військово-повітряних сил України до Васильківського військового аеродрому, а вже звідти автотранспортом до пунктів постійної дислокації.

Командування військ оперативного командування «ÐŸÑ–вніч», представники районних військових комісаріатів, органів місцевої влади, рідні та близькі зустріли справжніх синів нашої Вітчизни з квітами в руках та келихами шампанського. Не приховуючи сльози радості присутні дарували одне-одному обійми та тішилися радісною новиною.

Серед 24 звільнених військовослужбовці різних категорій, від підполковника до рядового. З Рівного та області четверо - підполковник медичної служби Микола Гейник , майор медичної служби Андрій Юрчук, старший лейтенант Микола Жильчук та солдат Олександр Омельковець. Саме вони дорогою з Донецька побачили свої домівки першими. Решта бійців 51 окремої бригади родом з Волині, тож вирушили далі Володимиро-Волинська, де їх зустрічало командування військової частини, міський голова, рідні та друзі.

На всіх них чекають довгоочікувані відпустки та Новорічні свята у родинному колі.

ЗА ТЕМОЮ