Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Бойовики намагаються розширити підконтрольну їм територію – РНБО

Понеділок, 24 Листопад, 2014 - 13:41

Бойовики не залишають спроб розширення підконтрольних їм територій та здійснюють напади та обстріли позицій сил АТО на донецькому, дебальцевському, луганському, маріупольському напрямках та поблизу Бахмутівської траси.

Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний центр РНБО.

Зокрема, терористи з реактивних установок «Град» та мінометів п'ять разів обстріляли опорні пункти та блокпости сил АТО поблизу м. Дебальцеве. Із самохідних артилерійських установок, мінометів, гранатометів та стрілецької зброї бойовики обстріляли українські позиції поблизу Вуглегірська, Нікішиного, Малоорлівки.

Також у ніч на 23 листопада терористи протягом 4 годин періодично обстрілювали зі стрілецької зброї блокпост сил АТО поблизу н. п. Артемівськ. Наші військовослужбовці відкрили вогонь у відповідь та відбили напад.

Неподалік Бахмутівської траси терористи з реактивних установок «Град» тричі обстріляли опорний пункт біля с. Кримське, а з мінометів – позиції українських військових поблизу с. Трьохізбенка.

За даними РНБО, дещо зменшилась інтенсивність обстрілів на маріупольському напрямку. Там бойовики з мінометів обстріляли позиції поблизу смт Талаківка.

Як наголошено в повідомленні РНБО, у всіх випадках вияву позицій ворожої артилерії чи живої сили українські військові завдавали ударів у відповідь.