Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

На Житомирщині викрили корупційну схему з титановим родовищем

Вівторок, 22 Листопад, 2016 - 21:26

Коростенська місцева прокуратура визнала незаконним рішення райдержадміністрації про виділення ділянок загальною площею 2300 га під гірничо-збагачувальний комплекс для видобування титанової руди.

Про це повідомила прес-служба прокуратури у Житомирській області.

У травні 2015 року Коростенська райдержадміністрація своїм розпорядженням затвердила детальний план розміщення гірничо-збагачувального комплексу для видобутку титанових руд.

Зокрема, зазначений план земельних ділянок загальною площею 2300 га органом місцевої влади затверджений неправомірно, без проведення обов?язкових громадських слухань.

Крім того, цим же розпорядженням заплановано передати в оренду для видобутку титану землі сільськогосподарського призначення площею понад 1 000 га, на відчуження яких законом накладено мораторій.

У травні 2016 року рішенням Стремигородської сільської ради Коростенського району незаконно, без проведення конкурсу, виділено земельну ділянку площею 0,3 га для обслуговування споруд гірничо-збагачувального комплексу Стремигородського апатит-ільменітового родовища.

Прокуратура відреагувала на виявлені порушення чинного законодавства і звернулася до суду для припинення незаконного заволодіння та нераціонального використання надр з покладами титанових руд.