Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Хто може отримати місця в адміністрації Трампа

Середа, 9 Листопад, 2016 - 22:35

The Wall Street Journal дізнався імена кандидатів із команди Дональда Трампа, які претендують на різні посади в його адміністрації.

Про це повідомили джерела в команді новообраного президента.

Отож, на посаду генпрокурора пропонують кандидатуру губернатора Нью-Джерсі Кріс Крісті, який поки є високопоставленим радником Трампа. На цю ж посаду розглядають і губернатора штату Арканзас Аса Хатчінсон.

Серцевину адміністрації Дональда Трампа можуть сформувати екс-мер Нью-Йорка Руді Джуліані, а також екс-спікер палати представників конгресу США Ньют Гінгріч.

Однак, ще не відомо, які посади вони можуть посісти. Наприклад, на посаду міністра охорони здоров'я і соціальних служб США розглядають кандидатуру республіканця Бена Карсона і губернатора штату Луїзіана Боббі Джиндла.

Екс-губернатор штату Юта Майк Левітт пояснив, що формування команди зараз є пріоритетним завданням. Також видання зазначає, що в перші дні після інавгурації, яка відбудеться 20 січня 2017 року, Трамп планує оголосити про вихід США з Транстихоокеанского партнерства і відновити Угоду про вільну торгівлю.

В перші 100 днів президентства Трамп хоче сфокусуватися на проведенні від трьох до п'яти реформ, наприклад, про здійснення контролю на кордоні з Мексикою.