Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Форум дочки Путіна оплатить його друг в обмін на реклму

Вівторок, 6 Грудень, 2016 - 15:20

"Роснефть" стала єдиним фінансовим спонсором конгресу, організованого Московським держуніверситетом і фондом "Інопрактика" Катерини Тихонової, яку вважають дочкою Президента РФ Володимира Путіна.

Як повідомили телеканалу "Дождь" в "Інопрактиці", цього року бюджет форуму збільшили.

"Роснефть" сплатить всю організацію заходу в обмін на рекламні послуги в його рамках. Конгрес влаштовують уже втретє. Цьогоріч склад учасників, серед яких члени уряду РФ, бізнесмени і глави держкорпорацій, буде істотно збільшено. Зокрема, очікують участь віце-прем'єра Ігоря Шувалова, заступника голови уряду РФ Аркадія Дворковича і помічника президента Росії Андрія Бєлоусова.

Раніше агентство Reuters повідомляло, що інтерес найбільшого бізнесу до фонду зумовлений тим, що Тихонова є дочкою президента. Сам Путін на прес—конференції на питання про їхню спорідненість сказав, що не коментує "питання, пов'язані з його родиною".

"Інопрактика" об'єднує Центр національного резерву МДУ і фонд "Національний інтелектуальний розвиток", який був заснований 2012 року Тихоновою, Іваном Климовим — тезкою її партнера з акробатичного рок-н-ролу, Наталею і Павлом Поповими. Зараз засновником фонду є безпосередньо МДУ, Тихонова — його гендиректором, а Попова — її заступником. У 2015 році, за даними "СПАРК-Інтерфакс", фонд Тихонової отримав 425,3 мільйона рублів пожертвувань. Також варто додати, що "Роснефть" очолює близький друг Путіна Ігор Сєчін. За даними ЗМІ, Сєчін познайомився з Путіним ще в 1980-х в мерії Санкт-Петербурга.

Між тим, Президент РФ Володимир Путін у рамках щорічного послання Федеральним зборам розповів про успіхи Росії, при цьому приховав факти, які спростовують, а то й зовсім не дають приводу радіти озвученими ним тезам.