All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Спецпроекти - Шенген

Україна повинна вимагати відміни візового режиму із країнами ЄУ

Візова проблема на україно-польському прикордонні загострилася у січні 2008 р. Багато галичан і волинян, мабуть більшість, мають родичів із іншого боку кордону, мають там свою сентиментальну історичну батьківщину, до якої вони прив’язані і куди хотіли би час від часу навідуватися, бодай на могили предків.

Під знаком «?»... візит польського прем’єра до Києва

Запланований на 25 або 26 лютого візит голови ради міністрів Польщі Дональда Туска до Києва може не відбутися. Однією із причин називають те, що офіційна Варшава не може знайти спільної мови з Києвом щодо остаточного змісту Угоди про малий прикордонний рух (УМПР), яка мала бути квінтесенцією візиту.

Мешканці прикордоння продовжують блокувати ПП «Рава-Руська»

ЛЬВІВ, 20 ЛЮТОГО, PRESSTIME.COM.UA. — Мешканці прикордоння продовжують блокувати дорогу перед пунктом пропуску «Рава-Руська»

Перемишль та Львів звернуться до президентів України та Польщі щодо видачі віз для мешканців прикордонних українських міст

ЛЬВІВ, 20 ЛЮТОГО, PRESSTIME.COM.UA. — Влада Перемишля та Львова звернеться до президентів України та Польщі, а також до Міністерств закордонних справ двох країн двох країн щодо видачі віз для мешканців прикордонних українських міст

Угода між Польщею та Україною про малий прикордонний рух може бути підписана до кінця лютого – представник МЗС

ЛЬВІВ, 19 ЛЮТОГО, PRESSTIME.COM.UA. – Представник МЗС у Львові Ігор Довганюк заявив, що угода між Польщею та Україною про малий прикордонний рух може бути підписана до кінця лютого

Львівські ЗМІ переймалися Юлею, Шенгеном і ялинками

В останній місяць 2007 року львівська преса спілкувалася з читачами «серіалами»: одні й ті самі теми плавно перекочовували з газети в газету, не надто змінюючи при цьому своїх акцентів. Відтак грудневий марафон львівська преса подолала синхронно й злагоджено. Та й теми не надто вирізнялися розмаїттям.

Львівський губернатор рубонув «Щербєцом» по мешканцях львівського прикордоння

Старий новий рік на Львівщині почався бурхливо. Понад півтисячі мешканців прикордоння заблокували ПП «Краківець», а також спільно з «Порою» пікетували польське консульство у Львові з вимогою спростити процедуру видачі шенгенських віз. Як заявив заступник голови Львівської обласної організації ГП «Пора», депутат Львівської облради Богдан Кук, у цих районах проживає півмільйона мешканців, які виживають за рахунок «човникової торгівлі» плюс сьогодні 30-40% середнього та малого бізнесу у самому Львові так само живуть за рахунок зв’язків з Польщею.

„Польща хоче бути реалістичним голосом про Росію в Європейському Союзі”

„Польща хоче бути реалістичним голосом про Росію в Європейському Союзі” . Саме така сенсаційна декларація прозвучала з уст польського міністра закордонних справ Радослава Сікорського після завершення переговорів з його російським візаві Сергієм Лавровим.

Польща відмовляється від Львова і Дрогобича

Польща не хоче включати Львів і Дрогобич до зони малого прикордонного руху. Про це повідомляють польські ЗМІ з посиланням на польських дипломатів, які проводять з Україною переговори у справі підписання угоди про малий прикордонний рух.

Пікети на кордоні

ПП "Смільниця-Кросценко" (Старосамбірський район, українсько-польський кордон) залишається заблокованим мешканцями прикордоння вже третій день.

«Шенгенська зона»: пільговий в’їзд для українців

Минула п’ятниця була багата на приємні новини для українських громадян, які планують подорожувати до наших країн-сусідів, що з 21 грудня набудуть статусу країн «Шенгенської зони», зокрема до Польщі. Окрім розпорядження про продовження до 20 грудня видачі безкоштовних віз українським громадянам, міністр закордонних справ РП Радослав Сікорський, скріпив своїм підписом ще один документ, який передбачає можливість пільгового отримання віз нашими співвітчизниками навіть після вступу Польщі до «Шенгену».

"Пора" пікетує польське консульство

Пікет "Пори" біля польського консульства у Львові з вимогою спростити процедуру видачі шенгенських віз. Інфа тут

"Пора" наїхала на польське хамство

Триголовий дракон в образі голови Львівської обласної організації ГП «Пора» Володимира Квурта, заступника голови Львівської обласної організації ГП «Пора», заступника голови Львівської обласної ради Левко Захарчишина та заступника голови ЛОО ГП «Пора» Богдана Кука, офіційно пояснив ситуацію навколо вчорашнього пікетування польського консульства.
 

Новини політики

Блоги

26.04.2010 08:37, Коментарів (3)

Погляд політика

28.04.2010 14:48, Коментарів (0)

Слово експерта

21.04.2010 16:20, Коментарів (5)
#
Степан Кубів: Можу оцінити пана Горбаля як фахівця банківської справи, як успішного бізнесмена, людину, яка вміє тримати у фінансах слово
Степан Кубів - депутат Львівської обласної ради, голова Львівської обласної організації політичної партії „Фронт змін”.