Головна | Стартова | Контакти | RSS

Новини

Мета новости...


Новини партій

Проведено екологічний рейтинг підприємств – основних забруднювачів Львівщини

09.04.2010 10:05

Державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області спільно з громадською організацією «Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» за фінансової підтримки Організації з економічного співробітництва і розвитку (Франція) продовжує реалізацію пілотного проекту «Екологічний рейтинг підприємств – основних забруднювачів Львівщини».

Метою екологічного рейтингу є підвищення рівня дотримання екологічних норм і вимог підприємствами-забруднювачами довкілля та зростання зацікавленості цих підприємств добровільно вживати заходи для попередження та зменшення забруднення довкілля. Рейтинг спрямований на запровадження нового механізму до вже існуючих механізмів впливу на діяльність підприємств – забруднювачів довкілля та підвищення поінформованості громадськості Львівщини про діяльність цих підприємств.

Робочою групою, до складу якої входять представники Держуправління та РАЦ «Суспільство і довкілля», розроблено систему і механізм екологічного рейтингу 45 підприємств – забруднювачів Львівщини.

Підприємства – забруднювачі діляться на п’ять категорій, кожна з яких позначається відповідним кольором (від найкращого - дотримання підприємствами екологічних вимог, до найгіршого) - зелений, синій, жовтий, червоний, чорний. Інформація про такі підприємства доводиться до широкого кола громадськості.

За результатами проведення рейтингу передбачається зменшення негативного впливу на довкілля підприємствами – забруднювачами, зростання соціальної відповідальності цих підприємств, підвищення рівня поінформованості громадськості Львівщини про діяльність підприємств-забруднювачів та їх вплив на довкілля.

Для здійснення екологічного рейтингу за 2009 рік було відібрано 46 підприємств Львівщини. За результатами реалізації пілотного проекту «Екологічний рейтинг підприємств – основних забруднювачів Львівщини» 22 підприємства потрапили до «чорної» категорії (АТВТ «Галичфарм» / ARTERIUM (підприємство інформацію не надало, а увійшло до «Чорної» категорії за даними ДЕІ в Львівській області), ВАТ «Львівська вугільна компанія» (колишнє - ЗАТ «Львівсистеменерго»), ВАТ «Миколаївцемент», АТ «НПК-Галичина», ГПУ «Львівгазвидобування», ДГХП «Полімінерал», ДП «Лопатинський спиртовий завод», ДП «Рава-Руський спиртовий завод» (підприємство інформацію не надало, а увійшло до «Чорної» категорії за даними ДЕІ в Львівській області), Добротвірська ТЕС, ЗАТ «Енергія - Новий Розділ», КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», ЛКП «Збиранка», ЛМКП «Львівводоканал», ЛМКП «Львівтеплоенерго», Новороздільське ДГХП «Сірка», Новояворівське ДП «Екотрансенерго», ПЖКГ Моршинської міської ради (колишнє – КП «Моршинводоканал»), Струтинський державний спиртовий завод, ТзОВ «Кроно-Україна», ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія», ТзОВ «Радехівський цукор» (колишнє - ТзОВ «Радехів-цукор»), ТзОВ «Екологічна група «Буг»), 10 підприємств – до «червоної» категорії (ВАТ «Іскра», ВАТ «Жидачівський ЦПК», ВАТ «Пустомитівське заводоуправління вапняних заводів», ВАТ «Шкіряне підприємство «Світанок», ДП «Вузлівський спиртовий завод», ДП «Дашавський завод композиційних матеріалів», ДП «Рава-Руський шпалопросочувальний завод», СП «Галка ЛТД», ТзОВ «Кормотех», ТзОВ «Снєжка-Україна»), 3 підприємства – до «жовтої» категорії (ВАТ «Дрогобицький долотний завод», ЗАТ «Галичина», ЗАТ «Ензим»), 6 підприємств – до «синьої» категорії (Великолюбінський державний спиртзавод, ДП «Датський текстиль», КП «Дрогобичводоканал», ЛВДС «Броди» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ВАТ «Укртранснафта», ЛВДС «Сколе» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ВАТ «Укртранснафта», ТзОВ «Леоні Ваерінг Систем»), до «зеленої» категорії потрапило 2 підприємства (ВАТ «Львівська пивоварня», УМГ «Львівтрансгаз»), 1 підприємство не надало інформацію (ТзОВ «Львівські автобусні заводи») і 2 підприємства (ДП «Полісінтез» АТ «Органіка», ВАТ «Львівський дослідний нафтомаслозавод») – не працюють.

В порівнянні з 2008 роком, до «чорної» категорії потрапили на 2 підприємства більше, і загалом погіршили екологічний стан 12 підприємств. Проте 8 підприємств Львівської області покращили екологічний стан.

Перехід в кращу категорію зумовлений тим, що підприємства – забруднювачі підвищили свій рівень дотримання екологічних норм, вимог і стандартів, що позитивно впливатиме на їх імідж серед населення.

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області


 Коментарі (0)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

последние новости

Пряма мова

Роман Кузьмич: УСДП не виходить ні з опозиції, ні з БЮТу
Роман Кузьмич - депутат Львівської обласної ради від БЮТ, голова Львівської обласної організації УСДП.
Коментарів (4)

Чи знаєте Ви, що...


Спецпроекти

Серіал "МЕРІЯ"
Круглий стіл експертів і політиків
Зміни влади на Львівщині
Шенген
14-й Форум Видавців (2007)

Хто є хто на ЛьвівщиніLoading...

Новини партій

Проведено екологічний рейтинг підприємств – основних забруднювачів Львівщини
09.04.2010 10:05, Коментарів (0)
Володимир Кожан допоміг сиротам відсвяткувати Великдень
08.04.2010 16:48, Коментарів (0)
Публічність та відкритість найкращі гарантії підготовки Євро 2012 – ГП ПОРА
07.04.2010 16:58, Коментарів (0)
До Львова повертається Парад Наречених
06.04.2010 16:29, Коментарів (1)
Сергій Тігіпко: «Головна мета реформ - добробут громадян України»
06.04.2010 12:58, Коментарів (0)
Вітання з Великоднем Руслани Рак
02.04.2010 10:38, Коментарів (1)
Заява Всеукраїнської асоціації політологів України щодо викладання політології у вищих навчальних закладах України
01.04.2010 15:48, Коментарів (0)
Вітання з Великоднем Володимира Кожана
01.04.2010 10:50, Коментарів (2)
Про проведення Весняної толоки на Львівщині
31.03.2010 15:56, Коментарів (0)
На перевірки та узгодження український бізнес витрачає майже 1% ВВП - Cергій Тігіпко
31.03.2010 14:10, Коментарів (0)


Газета Ратуша Новости Дня 
Rambler's Top100
Контакти
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus