All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Новини

Своїми діями Денькович зрадив усіх членів партії, які стояли за ним – перший заступник керівника облорганізації «Батьківщини» Яворська

08.06.2010 15:10

Перший заступник голови ЛОО ВО «Батьківщина» Ірина Яворська засуджує дії свого нещодавнього керівника Івана Деньковича. Про це вона заявила на прес-конференції сьогодні.

«Що стосується вчинків Івана Васильовича, то я особисто і члени команди, які були разом з ним, засуджуємо його дії. Ми вважаємо, що своїми діями він зрадив усіх членів партії, які стояли за ним. Тому що не можна відняти того, що за часів Івана Деньковича партія зміцніла на 24 тисячі членів партії. За його часу партія була розбудова і структуризована», - сказала Ірина Яворська, говорячи про своє ставлення до дій Івана Деньковича.

«Наші всі партійні організації працюють злагоджено. А те, що він зробив… цей вчинок тяжко навіть проаналізувати. Тому ясна річ ми не підтримуємо його дій. Минулого тижня відбулося засідання ялені обласного бюро, де ми зробили заяву, що ми засуджуємо вчинки Івана Васильовича і не підтримуємо його дій», - наголосила вона.

Ірина Яворська зазначила, що своїм обов‘язком на цьому етапі вважає – допомогти зробити все можливе, щоб пройшла звітно-виборча обласна конференція. «Партійна конференція визначить як ми далі працюємо», - додала вона.

Нагадаємо, що політрада ВО «Батьківщина» розпустила Львівське обласне бюро партії і створила робочу групу з підготовки звітно-виборної конференції. Керівником робочої групи став перший заступник голови облради Роман Ілик.

Нещодавно екс-голова ЛОО ВО «Батьківщина» Іван Денькович заявив про вихід з партії і закликав однопартійців покинути цю політ силу.

Вголоc


  Проголосувало (0)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (4)
сьома, 10:35 09.06.2010
була б порядна подала у відставку, а не байки розказувала. Денькович, БУба, Костик,Яворська .... одного поля ягода.
юля, 16:36 08.06.2010
Яворська невдячна карга, їй дали роботу, престиж, а вона ще й болотом людей поливає, вже би мовчала пристосуванка!
Член партії, 16:10 08.06.2010
Яворська і Денькович = пара. Денькович пропихає тут стару на голову партії. Ну Вам нічого не получиться!
человек, 15:40 08.06.2010
Не Денькович,а такие уроды на местах,как Яворская,а в центре Яворивский,педик Ляшко ,Кириленеко и еже с ними Разваливают ваш Блок имени вашей любимой твари

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

 

Статті політики

Блоги

04.06.2010 11:07, Коментарів (0)

Погляд політика

14.06.2010 15:55, Коментарів (0)
#
Володимир Матківський: Зупинити повернення до радянської системи можна в один спосіб – провести адмінреформу
Володимир Матківський, член Львівської обласної організації Партії регіонів, про неможливість повернення України до Радянського Союзу:

Слово експерта

28.05.2010 12:11, Коментарів (0)
#
Віктор Пинзеник: „Американський варіант в Україні не спрацює”
Віктор Пинзеник, екс-міністр фінансів, про світову економічну кризу та Україну.

Цікавинки

Завантаження...