Львівська газета
All news News Home Home RSS RSS Twitter Twitter

Погляд політика

Михайло Сендак: Я буду активно підтримувати і пропагувати за політику президента, за Партію регіонів

11.08.2010 15:30
Михайло Сендак: Я буду активно підтримувати і пропагувати за політику президента, за Партію регіонів

Михайло Сендак – голова Дрогобоцької РДА, депутат Львівської обласної ради

Пане Михайле, як вам працюється на новому місці? Які кроки ви вже здійснили на посаді очільника Дрогобицької райдержадміністрації?

Добре працюється. На посаді голови Дрогобицької райдержадміністрації за місяць було зроблено багато справ. Перший крок – звільнення всіх заступників попередньої каденції. На сьогоднішній день уже призначені всі нові заступники, крім заступника по гуманітарній роботі, але документи ще перебувають на погодженні у Кабінеті Міністрів України.

Наразі основні питання – це підготовка до Дня знань, підготовка шкіл району. У кожній школі потрібно було особисто розібратися, на що йдуть бюджетні кошти. Також було перевірено функціонування закладів культури. Не менш важливою є підготовка до осінньо-зимового періоду.

Наступний пункт – зібрав понад 50 нарад з керівниками підприємств, які є на території району. Також провів розмову з керівниками силових структур – міліція, прокуратура, податкова, контрольно-ревізійне управління.

Наступний крок - виступив на радіо, інформував засоби масової інформації, дав прес-конференцію.

Також займаюсь і всіх заставляю займатись підготовкою до Дня незалежності та свята Івана Франка.

Також провів 2 прийоми, тим більше, що за останні 2-3 місяці ніхто ніяких прийомів не робив. Стараюсь вирішувати болючі питання людей. Є три питання важливі для людей: це незаконне захоплення землі головами сільських рад та земельним управлінням; робота пасажирського транспорту, адже я навіть не чекав такої вакханалії на теренах Дрогобиччини, бо автоперевізники – то бандити з великої дороги, які принижують людей, пенсіонерів-пільговиків. Так що роботи достатньо.

Чи Ви ще досі безпартійний чи, можливо, уже примкнули до певної партії?

Я уже 2 роки безпартійний. У 2008 році я покинув БЮТ, в якому розчарувався, і по сьогоднішній день я людина безпартійна.

В одній із трускавецьких газет є інформація, що у отриманні посади голови Дрогобицької райдержадміністрації вам посприяло знайомство з Президентом України Віктором Януковичем та хороші стосунки з Прем’єр-міністром Миколою Азаровим. Наскільки це відповідає дійсності?

Я з цього ніколи не робив секрет. Коли ми з Президентом працювали у галузі автомобільного транспорту, то я особисто як з Президентом, так і з прем‘єр-міністром познайомився. Але я вважаю, що мене знають не тільки на Львівщині, але й у всій Україні, то, можливо, моя кандидатура, зацікавила вище керівництво.

Часом не плануєте вступати у Партію регіонів?

Я вже це говорив, що мені не ставили ніяких умов. Я маю з чим порівнювати і якщо я вже погодився працювати у команді Партії регіонів, то я буду роз‘яснювати, які вони мають на сьогоднішній день переваги. А переваг вони мають багато – немає того популізму, немає тої брехні, того викривлення. Тому я буду активно підтримувати і пропагувати за політику Президента, за Партію регіонів.

Чи маєте намір брати участь у виборах депутатів обласної ради?

Наскільки мені відомо, партійна організація Партії регіонів Дрогобицького району висуває мене у кандидати у депутати обласної ради по мажоритарних списках.

Розмовляла Оксана Горбай


  Проголосувало (1)   1 2 3 4 5
Також читайте:
 Коментарі (30)
крук, 10:32 14.10.2010
Чого ж ти не хвалився про дружбу з Януковичем і Азаровим як мешти лизав Ющенку і Тимошенко???
Дрогобиччани, 14:37 29.09.2010
http://www.vybir-lviv.com/Детальна-інформація.aspx?itemid=486
Який сендак без оборудок?
Дрогобиччани чудово пам’ятають: саме завдяки зусиллям Сендака збанкрутувало одне з найкращих підприємств Львівщини - ВАТ «Дрогобицьке АТП-14607» (20 років тому воно було другим за рентабельністю в області). За свідченнями трудового колективу, Сендак, очоливши ВАТ, замість того, аби продовжити його славні традиції, швиденько наштампував власні дочірні підприємства, куди переорієнтував усі фінансові потоки. Погрожуючи звільненням, змусив більшість працівників за безцінь віддати майнові сертифікати, і зосередив у своїх руках майже 60% акцій. За кілька років «професійного» керування Сендака підприємство перетворилося на справжню руїну. Як зізнавався один із 500 працівників АТП, що вимагали порушити проти Сендака кримінальну справу, - водій Микола Бесараб, щоб так розвалити підприємство, потрібно бути академіком. Заборгованість по зарплаті - понад 650 тис. грн. – Сендак людям так і не оплатив, перескочивши завдяки сприянню Димінського в крісло очільника облради.

Прагнучи там подати себе порядним керівником, він на одній із сесій офіційно заявив, що не претендуватиме на житлову площу у Львові. І вже через кілька місяців привласнив квартиру площею 100 кв. м на вул. Дорошенка.

За його керування облрада за копійки розпродувала комунальне майно підставним особам і різним ділкам. За підрахунками експертів, громада Львівщини зазнала збитків на понад 100 млн. грн.

Але й цього Сендакові було замало. Він за безцінь реалізував «Мерседес» представницького класу, що належав облраді.
львівянка, 13:51 05.09.2010
мав би грам порядності - після таких коментарів- повісився!
Заздрісним, 21:20 26.08.2010
Сумніваюсь, щоб ці коментарі писали адекватні успішні люди. Висловлюю співчуття з приводу Вашої, на жаль, низької культури і освіти.
Вчіться!!!
Галя, 16:24 26.08.2010
Варто прочитати твір Є.Ярошинської "Перекінчики"!!!!!!!!!!!!!!
сендаку, 11:23 26.08.2010
вам не противно дивитись в дзеркало?
Львів, 16:42 20.08.2010
Балдію - матеріал під рубрикою "Погляд політика"... Ха-ха-ха, такий із Сендака політик, як із г-на куля... Тупий, обмежений, заздрісний,брехливий, бридкий хабарник та інтриган, який два слова докупи не зліпить. Ото вже виплило таке г-но зі свого АТП, а тепер із влади його не виштовхаєш... Йому тільки гнайки крутити, а не в політику лізти!
переглянути всі коментарі (30)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

 

Новини політики

Новини партнерів

Погода, Новини, завантаження...

Блоги

22.10.2010 11:02, Коментарів (0)

Погляд політика

25.10.2010 11:20, Коментарів (3)
#
Сергій Гончарук: Наші депутати завжди послідовно і принципово відстоювали інтереси громади
Сергій Гончарук – перший секретар Львівського обласного комітету Соціалістичної партії України 

Слово експерта

29.10.2010 15:34, Коментарів (0)

Цікавинки

Завантаження...


Львівська газета вісник міста ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівські новини Кримінальне Чтиво.UA