Статті

Сльози і соплі

Невеселий випускний Львівської міськради + ФОТО і ВІДЕО

04.11.2010 15:25
Невеселий випускний Львівської міськради + ФОТО і ВІДЕО

Депутати Львівської міської ради 5-го демократичного скликання склали свої повноваження на останніх зборах сесії ЛМР.

Більшості було сумно, навіть гімн на початках звучав надсадно-тужливо, як останній дзвоник на шкільному випускному.

Депутатки ходили з опущеними очима та вже не обіймалися із колегами-чоловіками. Депутати стримано тиснули одне одному руки та безнадійно вдивлялися у... мабуть, прийдешній день.

У сесійній залі також був присутній неформально вдягнений мерський психолог Олег Березюк, який професійним поглядом оцінював рівень засмученості депутатів та, за потреби, надавав їм короткі консультації.

Раділи хіба ті, хто залишився на на наступну депутатську каденцію. Особливо жваво поводився екс-кандидат на посаду міського голови Львова Володимир Гірняк, адже попри невдачу на мерських виборах, він, за попередніми даними, увійде до ЛМР 6-го скликання за списками партії „Україна Соборна”. Новоспечений депутат то надміру виразно жував жуйку, то мотав ногою, то намагався читати газету, не перестаючи променисто усміхатися всім і кожному.

Старший колега Володимира Гірняка Юрій Кужелюк, який також, за попередніми даними, увійде до наступного депкорпусу, поводився більш стримано, мабуть усвідомлюючи, скільки болю завдає менш успішним колегам.

Міський голова Львова Андрій Садовий, секретар Львівської міської ради Володимир Квурт та голови фракцій ЛМР Юрій Гудима, Василь Трач, Олег Павлюк, Юрій Кужелюк та Василь Павлюк виголосили напутнє слово колегам.

У промові Андрія Івановича акценти були розставлені на християнських цінностях – любові, дружбі та праці. Сам Аделаджа пустив би сльозу, якби був присутній у сесійній залі...

Андрій Садовий назвав роки співпраці з депутатами найскладнішими та найцікавішими у своєму житті і подякував колегам – чомусь виключно за підтримку у виділенні коштів.

«Ви всі політики! А це означає не тільки депутатство, але й любов до громади. У цьому ви завжди матимете мою підтримку. Слава любові! Слава Україні!» – добре поставленим голосом проголосив міський голова надію своїм вихованцям.

Наступні „тости” були коротшими і складалися в основному з подяк, хіба голова фракції ГП „Пора” Петро Адамик натякнув на необхідність швидше перейти до неформальної частини прощання, а голова фракції ВО „Свобода” Василь Павлюк висловив щирий сум добрим колегам та щирим друзям і не оминув можливість вкотре нагадати зболеним серцям про завойовані „Свободою” депутатські крісла.

Голова фракції УНП Юрій Кужелюк відзначив високий рівень усіх депутатів 5-го демократичного скликання – такий висновок він зробив тому, що «ми жодного разу не допустили публічної образи одне одного». Мудрий пан Кужелюк мабуть добре знає, що «про покійників або добре, або ніяк».

Секретар Львівської міської ради Володимир Квурт втішив депутатів конструктивно обґрунтованою тезою про те, що вони увійдуть в історію Львова: «За нашої каденції Львів отримав право проводити „Євро-2012», у місті налагоджено цілодобове водопостачання, ми прийняли генеральний план міста, ми зберегли єдність та мудрість попри численні виклики, ми знаходили у собі сили та бажання працювати. Ми багато зробили і могли б зробити ще більше, але потрібно лишити щось і нашим наступникам».

Інші члени та членкині депутатського корпусу відмовилися від промов, прикриваючи сльози на очах свіжим випуском газети „Ратуша”.

Після закриття зборів виконанням гімну України, який звучав вже більш оптимістично, депутати довго намагалися розміститися перед об’єктивом, весело (істерично?) сміючись та по-дружньому штовхаючись. Знімки зроблено, залу покинуто... Останній дзвоник пролунав.

Сумно, їй-бо... Сумно, тому що разом з „недбайливими господарниками” пішли кілька справді хороших людей, а „Свобода” залишилась...

фото: crazysas.livejournal.com

 

 

 

Олександра Бодняк


  Проголосувало (23)   1 2 3 4 5

арт-хаузна фризура

депутатський багатир

неформальний шаман

Процик пасе тьолочок

Гірняк пасе Процика, що пасе тьолочок

Свобода штурмує Ратушу

Свобода передчуває атаку

цар-батюшка

Адамик шукає Попелюшку

Бас гуркоче у даль

Смірнов входить в історію

Мавка шукає греблюрвера

Садовий прокладає путь до мавзолею

сценка зі Сватання на Гончарівці
 Коментарі (3)
та це ж я, 01:52 11.11.2010
так вони ж повсюди
об'єктивний, 10:46 05.11.2010
коментарі фотрграфій вдалими, адекватними чи розумними назвати важко
шо то було, 01:07 05.11.2010
звідки стіки євреїв взялося ?

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

 

Новини політики

Новини партнерів

Погода, Новини, завантаження...

Блоги

29.11.2010 11:20, Коментарів (0)

Погляд політика

15.11.2010 16:09, Коментарів (3)
#
Мирослав Сеник: Результат «Нашої України» на виборах дуже скромний, але закономірний
Мирослав Сеник - голова Львівської облради 5-го скликання, керівник виборчого штабу «Нашої України» у Львівській області.

Слово експерта

17.11.2010 16:58, Коментарів (1)
#
Олексій Антипович: Люди у нас не настільки дурні, щоб проголосувати за політичну силу виключно на підставі двомісячної реклами
Олексій Антипович - керівник соціологічної групи «Рейтинг» 
Анонси   —   Анонси
  —   Афіша
  —   Погода
  —   Дні народження
  —   Гороскоп
  —   Пам'ятні дати
  —   Хто є хто
  —   Курси валют

Цікавинки

Завантаження...


Львівська газета вісник міста ВАТ "Львівобленерго" Володимир Кожан - (персональний сайт) Офіційний сайт ЛОДТРК Газета Ратуша Християнсько-Демократичний Союз Львівські новини Кримінальне Чтиво.UA