Головна | Стартова | Контакти | RSS

Новини

Мета новости...


Статті

girl, you'll be a woman soon

Нардеп Денькович націлений на розкол Львівського БЮТу

31.03.2010 14:43
Нардеп Денькович націлений на розкол Львівського БЮТу

Вчені кажуть, що Чилійський землетрус зумовив прискорення обертання Землі, так само і політичні потрясіння стають каталізатором політичного процесу.

Нещодавно локальний політичний землетрус на Львівщині викликала спроба голови ЛОО «Батьківщина» нардепа І. Деньковича виключити з партії неугодних йому депутатів облради.

Війна Деньковича проти однопартійців супроводжувалася його сенсаційними заявами для ЗМІ про корупцію у Львівській облраді. Під впливом цих заяв депутати зопалу навіть ініціюювали позачергову сесію Львівської облради , але згодом, вирішивши чи то не втягуватися у внутрібютівські «розборки», чи то воліючи не виносити на привселюдне обговорення «слизьке» питання, відмовилися від скликання позачергової сесії, обмежившись створенням кількох комісій, в яких без зайвого шуму та галасу й буде поховано звинувачення Деньковича на адресу депутатів ЛОР.

Політичне потрясіння у ЛОО «Батьківщина» стало відлунням такого значного тектонічного зрушення в українській політиці, як поразка Ю. Тимошенко на президентських виборах. Внаслідок цього від ЮВТ відійшла частина народних депутатів і навіть подейкують про вихід з БЮТ Української соціал-демократичної партії.

Але аналіз причин поразки команди Тимошенко відбувається не тільки у штабах, керівництві партій, блоку та вищих політичних структурах. Про це розмірковують тисячі простих партійців та активістів, які працювали на низових рівнях, працювали не за гривні, не за страх, а за совість. Представники низової ланки хочуть почути від свого керівництва раціональний і чесний аналіз промахів і прорахунків, вони хочуть зрозуміти причини поразки і побачити які висновки зроблені, в т. ч. й організаційні висновки. Замість цього вони всі втягнуті у партійні та депутатські розбори.

Конфлікт між головою ЛОО І. Деньковичем та групою депутатів обласної ради зумовлений рядом причин.

Іван Денькович – типовий продукт пропорційної системи: депутат-кнопкодав, який, як казав Попандопуло, «давит на клавши и не задает никаких вопросов», безініціативний виконавець, який піддається дистанційному управлінню і від якого можна не очікувати якихось несподіванок, але й активної роботи також чекати не варто.

Такі депутати та місцеві керівники були вигідними керівництву БЮТ, доки команда Тимошенко перебувала при владі. Тоді наверх пробивалися не найкращі, а найслухняніші й найвигідніші для керівництва особи. Цей зворотній відбір у БЮТі зайшов дуже далеко і можемо казати, що наразі переважну більшість очільників усіх рівнів складають люди, які ховаються за авторитет ЮВТ, але самі нічого не роблять для його зміцнення.

Але перехід БЮТ в опозицію вимагає принципових змін. Коло матеріальних, фінансових, інформаційних ресурсів різко звузилось. Тому для ефективної роботи опозиційній політичній силі життєво необхідно заручитися підтримкою широких мас, розбудити народну ініціативу. Невідомо як скоро ця думка стане керівництвом до дії в БЮТ, в якому засилля зручних в управлінні, але безініціативних виконавців ще довго даватиметься взнаки, але на низах, явочним порядком, зміни вже почалися.

У Львівській обласній організації ВО «Батьківщина» активні сили в партії, невдоволені тим, що Денькович та його команда, підміняють живу партійну та виборчу роботу кулуарними інтригами і думають більше про свій матеріальний достаток, ніж про авторитет своєї політичної сили, почали гуртуватися навколо помітних діячів обласної парторганізації (заступник голови облради Романа Ілика, голови Яворівської РДА, депутата облради Івана Стецьковича, редактора обласної партійної газети депутата облради Василя Семена та ін.), щоб ті не допустити подальших застійних явищ, перетворення львівської Батьківщини в колгосп «Тихе життя». У відповідь – Іван Денькович скликав підконтрольне йому партбюро і виключив усіх опонентів з партії. Цей метод вирішення партійних суперечок практикується ним уже віддавна.

Конфлікт набрав серйозного резонансу. По-перше, не кожного дня виключають з партії таких вагомих осіб, як заступник голови облради і лідер фракції БЮТ в облраді, а по-друге, «бродіння» відчувається не тільки у ЛОО ВО «Батьківщина». Саме тому, наскільки нам відомо, київська партійна комісія, намагаючись пригасити конфлікт у Львівській обласній парторганізації, запропонувала обом сторонам не вдаватися до подальшого його розгортання і утриматися від будь-яких кроків, спрямованих на розкол організації.

Однак, група Деньковича не прислухалася до настанов київського керівництва і оголосила про створення у Львівській обласній раді своєї депутатської групи.

Відповідні документи подані у Секретаріат облради і на найближчому черговому засіданні сесії обласної ради, яке заплановане на 13 квітня, буде оголошено про створення нової депгрупи.

До групи увійшли: Людмила Козак, Наталія Лаврецька, Ярослав Грибальський, Остап Козак, Зеновій Шептицький, Михайло Задорожний, Михайло Ваврин.

Цікаво, що однією з причин створення депутатської групи Михайло Ваврин вказав ту, що «є маса публікацій про фракцію БЮТ в облраді, які не додають авторитету, ВО «Батьківщина». Хоча, як уже зазачалося вище, ініціатором публікацій став якраз голова ЛОО ВО «Батьківщина» нардеп І. Денькович, реальний лідер цієї групи.

фото: s57.radikal.ru

Лу Кашик


  Проголосувало (11)   1 2 3 4 5
 Коментарі (16)
Сокальчанин - Андрію, 22:14 03.04.2010
Та ні, друже, ще не всіх. Нехай приїжджає в Сокаль на конференцію, тоді побачимо, хто кого!?
Андрій, 10:52 03.04.2010
Вітаю з Великоднем!
Христос Воскрес!
Найголовніше Денькович зробив - виключив усіх конкурентів з партії перед звіто-виборною конференцією.
Тепер вони можуть добиватися правди, але вже не зможуть конкурувати з ним за посаду голови ЛОО "Батьківщина".
В цьому і полягає увесь венс провокації Деньковича - позбутися ввсіх можливих конкурентів перед виборами.
Вова Ульянов!, 14:29 02.04.2010
Узок круг революционеров - страшно далеки они от народа!
2 читач, 16:43 01.04.2010
Якщо заступник голои облради, редактор партійної газети і голова фракції облради та голова РДА є "сірими мишками", то кого ж тоді взагалі можна вважати помітними фігурами у Львівському БЮТ?
Чи не означає це, що нами керують сірі, недалекі люди?
Адже в інших олітичних силах те ж саме: хіба можна назвати помітними суспільними діячами того ж Сеника, Кубіва, Мандюка? Забери відних посаду і що залишиться? - пустота і убогість мислення. Шлунок, самий тільки шлунок...

На цьому тлі бютівська альтернатива Деньковичу не ліпша, але й не гірша за інших.
Здивований, 16:10 01.04.2010
Сокальчанин, 23:03 31.03.2010
Обурений коментар Сокальчанина може тільки викликати сміх. Керівництво Сокальського БЮТ таке саме гниле болото, як і Львівського. Хлопці на жаль тільки дбали про власну кишеню, користуючись популярністю Юлії Тимошенко.
Різниця між Даньковичом і керівником Сокальського БЮТ В. Панченком тільки у кількості років перебування в КПРС. Остатній молодший і встиг лише попрацювати в керівництві райкому комсомолу.
Безхребетний керівник Сокальського міського БЮТ Є.Музика єдине що уміє, - ходити на пальцях перед міським головою. Боїться, що з посади директора базару викинуть.
Ось Вам і вся діяльність. А війна в БЮТ розпочалася не стільки через поразку Юлії Тимошенко, скільки через бажання місцевих функціонерів пропхати якомога більше своїх людей у місцеві ради. Вибори наближаються.
читач, 14:12 01.04.2010
"....помітних діячів обласної парторганізації (заступник голови облради Романа Ілика, голови Яворівської РДА, депутата облради Івана Стецьковича, редактора обласної партійної газети депутата облради Василя Семена...",ха-ха,відколи це вони стали помітні? Вони з трибуни навіть не виступали, завжди як сірі мишки!!!!!!!!!!!!!!!
Люди,страсний тиждень,досить брехати і обріхувати.
Югра, 13:53 01.04.2010
Напочатку травня Львівська обласна організація ВО «Батьківщина» проведе свою звітно-виборчу конференцію.Там Деньковичу точно прийде капец
переглянути всі коментарі (16)

Залишити коментар

І'мя:
Коментар:
Введіть число зображене на малюнку:

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

последние новости

Пряма мова

Роман Кузьмич: УСДП не виходить ні з опозиції, ні з БЮТу
Роман Кузьмич - депутат Львівської обласної ради від БЮТ, голова Львівської обласної організації УСДП.
Коментарів (4)

Чи знаєте Ви, що...


Спецпроекти

Серіал "МЕРІЯ"
Круглий стіл експертів і політиків
Зміни влади на Львівщині
Шенген
14-й Форум Видавців (2007)

Хто є хто на ЛьвівщиніLoading...

Новини партій

Проведено екологічний рейтинг підприємств – основних забруднювачів Львівщини
09.04.2010 10:05, Коментарів (0)
Володимир Кожан допоміг сиротам відсвяткувати Великдень
08.04.2010 16:48, Коментарів (0)
Публічність та відкритість найкращі гарантії підготовки Євро 2012 – ГП ПОРА
07.04.2010 16:58, Коментарів (0)
До Львова повертається Парад Наречених
06.04.2010 16:29, Коментарів (1)
Сергій Тігіпко: «Головна мета реформ - добробут громадян України»
06.04.2010 12:58, Коментарів (0)
Вітання з Великоднем Руслани Рак
02.04.2010 10:38, Коментарів (1)
Заява Всеукраїнської асоціації політологів України щодо викладання політології у вищих навчальних закладах України
01.04.2010 15:48, Коментарів (0)
Вітання з Великоднем Володимира Кожана
01.04.2010 10:50, Коментарів (2)
Про проведення Весняної толоки на Львівщині
31.03.2010 15:56, Коментарів (0)
На перевірки та узгодження український бізнес витрачає майже 1% ВВП - Cергій Тігіпко
31.03.2010 14:10, Коментарів (0)


Газета Ратуша Новости Дня 
Rambler's Top100
Контакти
Вголос інтернет-газета Copyright ©2009
Інформаційне агентство "Presstime.com.ua"
При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на Вголос обов'язкове.
Адмініcтрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали
Система Orphus