Вхід|Реєстрація
Єдина країна - Единая Страна!

 Єдина країна - Единая Страна!

Під завалами зруйнованого у Миколаєві будинку продовжують шукати людей (ВІДЕО)

Вівторок, 13 Травень, 2014 - 12:15

Станом на 7:00 у Миколаєві, де вчора стався вибух у житловому будинку по вул. Лазурна 40 продовжуються рятувальні роботи щодо пошуку постраждалих та розбирання зруйнованих конструкцій будинку.

Онлайн-трансляція пошуків

Як інформує ДСНС України, у зв’язку із загрозою обрушення окремих елементів конструкцій та смертельного травмування людей, які можливо перебувають під уламками будівельних конструкцій, рятувальні роботи проводяться вручну із застосуванням пристрою для пошуку людей під завалами, кінологічного розрахунку та засобів малої механізації.

У ході  проведення робіт по розбиранню завалу у нічний час на рівні сьомого поверху виявлено постраждалу з ознаками життя (особа встановлюється), яка знаходиться під шаром уламків будівельного сміття. З нею встановлено звуковий контакт, пробивається прохід для її визволення. Крім того, виявлено тіла двох загиблих, роботи по їх діставанню з під завалу тривають.

На місці надзвичайної ситуації цілодобово працює пункт життєзабезпечення на 40 осіб, де постраждалим та свідкам надається психологічна допомога, гаряча їжа. Створено відповідні умови для відпочинку.

Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій задіяно 120 чоловік особового складу та 20 одиниць спеціальної техніки.

Координацію заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та проведення аварійно-рятувальних робіт здійснює Штаб на чолі з головою ДСНС України Сергієм Бочковським.

Як повідомляв «Вголос», вчорашнім вибухом у житловому будинку по вул. Лазурна, 40 у Миколаєві зруйновано несучі конструкції з 8-го по 10-й поверхи, уламками завалило вхід у під’їзд. У будинку проживало 213 мешканців (попередньо  зруйновано 18 квартир та 7 пошкоджено).  Підрозділами оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, що прибули на місце події, терміново евакуйовано 73 мешканці житлового будинку. Врятовано 24 людини.

Як повідомляє прес-служба ММУ МВСУ в Миколаївській області, за фактом вибуху будинку слідчим відділенням Заводського РВ ММУ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 270 КК України «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки». За це передбачено покарання від трьох до восьми років ув’язнення.

Згодом в.о. міського голови Миколаєва Юрій Гранатуров заявив, що вибух у багатоповерховому житловому будинку у Миколаєві не є терористичним актом.

Однак основною версією вибуху називають самогубство одного з мешканців будинку.

Теги: вибух